У МАУП освятили воду

22 Січня 2018 17:04

Щороку 19 січня усі віруючі православного світу занурюються в ополонки та хрестять воду, котра цього дня вважається цілющою.

Хрещення Господнє також називається Богоявленням, тому що під час хрещення Ісуса Христа усьому людству явився Бог.

Хрещена вода – це велика святиня, яка має особливу животворну та цілющу силу і повинна бути в домі кожного православного християнина.

Цього дня і в Міжрегіональній Академії управління персоналом біля каплички на честь Святого Георгія Побідоносця урочисто освятили воду. Керівники, студенти, викладачі та працівники Академії – усі зібралися в обід біля каплиці, щоб долучитися до традицій православного світу.

Молебень проводив директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів МАУП протоієрей Діонісій Мартишин:

- Сьогодні ми молимося, щоб Господь цією святою водою подав нам радість, відчуття натхнення і оновлення, відчуття того, що ми можемо здолати усі перешкоди, які являються на нашому життєвому шляху. Будемо молитися, щоб Бог дав нам відчуття просвітлення і одухотворення нашого буття. Нехай з вами завжди перебуває благословення Боже!.

Діонісій Мартишин побажав процвітання Академії та її працівникам і додав :

- Бог не протиставляє, а дає нам цілісність. Коли ми і духовну, і світську, і професійну свою діяльність віддаємо Богові, Бог віддає нам свою благодать.

Священик усім бажаючим розповів про традиції цього свята, а також про те, що можна робити в цей день, а чого – ні. Так, не можна працювати по господарству, а краще присвятити цей день спілкуванню з Господом. А от з приводу занурення в ополонку священик пояснив, що це народна традиція.

- Ми повинні пам’ятати, що головне – не занурюватись у воду, а занурюватись у господню благодать, любов, милість.

Поділитися посиланням: