Про Академію

Меню

У МАУП відбулася зустріч з Левком Лук’яненком

12 Жовтня 2017 16:24

11 жовтня у конференц-залі МАУП відомий політик, літератор Левко Лук’яненко презентував зібрання своїх творів «Шлях до відродження» у 13 томах.

Левко Лук’яненко – український дисидент, співзасновник Української Гельсінської Групи, політик та громадський діяч, Герой України, письменник, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2016 року, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді (1992-1993 рр.).

Спілкуючись зі студентами, Левко Лук’яненко пригадав, як у нього формувались любов до України та віра в те, що вона буде самостійною. Пан Лук’яненко розповів, що всі його книги написані про любов до України і про боротьбу за Україну, а також «про перетворення хохлів і малоросів на українців».

Студенти мали можливість поставити письменнику запитання та дізнатись його думку про ситуацію, в якій опинилась наша країна сьогодні, та шлях виходу із кризового стану.

Левко Лук’яненко закликав молодь бути активною:

- Якщо ми хочемо, щоб життя мінялось, то маємо бути активними. Наша проблема в тому, що старше покоління виховане в рабстві. Громадянин ніколи не продасть свій голос на виборах, тому що відчуває відповідальність за свою державу. А раб вважає, що від нього нічого не залежить, і може продати свій голос за кіло гречки.

А проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий наголосив на тому, що студентам надзвичайно важливо цікавитись історією своєї країни та дослухатись до думки таких видатних людей як Левко Лук’яненко, займати активну громадянську позицію.

Наприкінці зустрічі працівники та студенти Академії подякували Левку Григоровичу за цікаву розповідь, побажали творчого натхнення і на згадку подарували книги видавництва Академії. Левко Лук’яненко також передав до бібліотеки навчального закладу зібрання творів «Шлях до відродження» та інші праці.

 

 

Поділитися посиланням: