Про Академію

Меню

У МАУП відбувся конкурс «Танці з викладачами»

15 Грудня 2017 14:43

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася найочікуваніша танцювальна подія цього навчального року – «Танці з викладачами». У конкурсі взяли участь представники всіх інститутів МАУП та Навчально-виховного комплексу «Престиж» при МАУП. На сцену вийшли такі пари:

- Аліна Левенчук та Тарас Бесараб;

- Марія Данилова та Нікіта Приліпкін;

- Ірма Васадзе та Данило Гриценко;

- Анастасія Коваль і Владислав Мусієнко;

- Анастасія Честнейша та Андрій Краснянський.

У конкурсі могли брати участь танцювальні пари, які складалися з представника адміністративного або викладацького складу Академії та студента або учня.

Конкурсна програма була представлена двома номерами: перший – виконання фрагменту вальсу (він був обов’язковим для всіх), другий – довільний. У цьому випробуванні пари мали поєднати акторську й танцювальну майстерність із сюжетною лінією. Під час конкурсу студенти та викладачі перевтілювались у різні образи: Білосніжка та семеро гномів, султан і його дружини, закохані 1980-х.

Оцінювало учасників конкурсу професійне журі.

Володарями Гран-прі конкурсу «Танці з викладачами» стала пара фахівець відділу позанавчальної роботи МАУП Аліна Левенчук та голова студентської ради Навчально-наукового інституту права імені Володимира Великого Тарас Бесараб.

Усі пари отримали дипломи учасників конкурсу та заохочувальні призи.

Поділитися посиланням: