Про Академію

Меню

У МАУП відбувся семінар для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району

13 Березня 2017 21:18

13 березня в рамках соціального проекту «Шлях до майбутнього» у МАУП відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.  Темою семінару стала «Співпраця вищого навчального закладу «Міжрегіональна Академії управління персоналом» із загальноосвітніми навчальними закладами. Захід проходив за сприяння  Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації та Науково-методичного центру.

На початку  для учасників семінару було проведено оглядову екскурсію територією Академії. Керівник проекту з профорієнтаційної роботи Тетяна Аріфходжаєва розповіла гостям про розвинену інформаційно-комунікаційну інфраструктуру МАУП та основні архітектурні пам’ятки. Далі для заступників директорів шкіл відбулася презентація Навчально-виховного комплексу «Міжнародний ліцей МАУП», котрий було   відкрито у вересні 2016 року. Директор НВК Олена Павленко провела цікаву екскурсією ліцеєм, показавши сучасні обладнані класи, студії та гуртки, розказавши про місію ліцею, основні засади освітньої роботи та профілі навчання, зокрема лінгвістичний, економіко-правовий та інформаційно-технологічний. Родзинкою екскурсії Академією став огляд Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру ім. Ярослава Мудрого, котрий нараховує близько 400 000 книг.

Семінар-нараду відкрив проректор з загальної середньої освіти МАУП Володимир Яровой, висвітливши головні напрями діяльності Академії та зауваживши про багаторівневу систему навчання від садочка до отримання повної вищої освіти:

«Головна місія вищої школи – сприяння розвитку особистості. З вищого навчального закладу людина має виходити не просто освіченою, а й духовно збагаченою особистістю, здатною нести високі ідеали в життя. Тому виховна діяльність вищого навчального закладу є не менш важливою за освітню. Таку філософію сповідують у Міжрегіональній Академії управління персоналом».

Далі для учасників семінару відбулася презентація соціального проекту «Шлях до майбутнього», яку проводили керівник Центру психодіагностики та консультування МАУП Наталія Ємець та керівник Центру координації роботи з закладами освіти Ірина Зубенко.

 Ольга Коробій

Поділитися посиланням: