Про Академію

Меню

У МАУП відкрито набір на спеціальність «Міжнародне право»

13 Липня 2016 11:39

Відповідно до ухвалення  рішення про розширення провадження освітньої діяльності, яке затверджене  наказом  Міністерства освіти і науки України від 06.07.2016 р. № 1404л, у МАУП започатковано нову спеціальність 082 «Міжнародне право».

«Спеціальність «Міжнародне право» сьогодні очолює рейтинг найпопулярніших та найбільш високооплачуваних  спеціальностей світу. В умовах посилення глобалізаційних процесів та непохитного курсу нашої держави на євроінтеграцію ця спеціальність надає молодим фахівцям знання, які не обмежуються правом якоїсь однієї держави, та значні переваги при працевлаштуванні, – розповідає директор Інституту права ім. князя Володимира Великого МАУП, доктор юридичних наук, доцент МОН, заслужений юрист України Віктор Литвиненко.

Отримання диплому із вказаної спеціальності засвідчує набуття студентами більш глибоких та ширших за своїм спектром  знань, вмінь та кваліфікацій у порівнянні з «простими» юридичними факультетами. Адже важливим фактором для абітурієнта є не лише престиж спеціальності, а попит на ринку праці. Так, за словами керівництва МАУП,  випускники спеціальності «Міжнародне право» будуть затребувані у:  центральних органах державної влади (міністерства та відомства, комітети Верховної Ради, Адміністрація Президента тощо); місцевих органах державної влади та самоврядування; внутрішньодержавних та закордонних органах зовнішніх відносин державних та корпоративних установах різних сфер життя; міжнародних установах та інституціях; юридичних компаніях, адвокатських та нотаріальних конторах; міжнародних судових установах, міжнародних комерційних арбітражах; національних судових та правоохоронних органах та установах.

Директор Інституту права зауважив:

«В рамках міжнародного права Інститут права ім. князя Володимира Великого вперше проводить набір фахівців підготовки бакалаврів вузької спеціалізації з подальшою перспективою  посісти посади у провідних державних і приватних структурах України».

При цьому дипломовані фахівці спеціальності «Міжнародне право» зможуть обіймати такі посади, як:

  • дипломатичний представник;
  • працівник консульських установ України;
  • юрист, юрисконсульт;
  • адвокат, юрисконсульт, нотаріус;
  • аналітик міжнародної сфери;
  • референт прес-служби зовнішньополітичних відомств та дипломатичних установ;
  • експерт-консультант із юридичних аспектів суспільно-політичних питань.

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: