Про Академію

Меню

У рамках проекту «Шлях до майбутнього» учні 10-11 класів відвідали МАУП

17 Лютого 2017 13:00

15 лютого 2017 року учні 10-11 класів школи І-ІІІ ступенів № 212 Деснянського району міста Києва відвідали Міжрегіональну Академію управління персоналом.

 Метою заходу стало проведення профорієнтаційної роботи у рамках співпраці Академії з загальноосвітніми закладами м. Києва. Учням провели оглядову екскурсію студентським містечком, розповіли про історію виникнення та розвитку Академії, ознайомили з умовами навчання. Старшокласникам було запропоновано взяти участь в соціальному проекті «Шлях до майбутнього», який включає такі напрями, як профорієнтація, довузівська підготовка учнів, оволодіння певним рівнем професійної підготовки та проведення спільних заходів.

Також учні мали змогу пройти комплексне тестування «Профорієнтатор-UA». Тест розроблено з метою діагностики професійної спрямованості учнів 8-11 класів, а також випускників шкіл, які ще не мають досвіду роботи. Він поєднує аналіз мотиваційної сфери, особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учня в межах діагностики професійних нахилів.

«Після проходження тестування відповідно до результатів школяр знатиме який обрати фах із урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей, як підготуватися до ЗНО й на що варто звернути увагу, яку обрати спеціальність і спеціалізацію у виші, як правильно підібрати активізуючі й розвиваючі програми для подальшого особистісного розвитку» - розповіла керівник Центру психодіагностики та консультування Міжрегіональної Академії управління персоналом Наталія Ємець.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: