Про Академію

Меню

У Сєвєродонецькому інституті МАУП пройшов Всеукраїнський тиждень права

12 Грудня 2017 15:58

З 5 по 8 грудня у Сєвєродонецькому інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом пройшли заходи у рамках Всеукраїнського тижня права. Вони були сплановані і проведені спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області. Його начальник Тетяна Філатова зустрілася за «круглим столом» зі  студентами навчального закладу.

Захід був присвяченій проблематиці прав людини в Україні, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб. Крім того, Тетяна Дмитрівна детально розповіла учасникам «круглого столу» про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!». Основна його мета не тільки інформувати громадян про їх права, але й навчати, як ці права захищати, якщо їх порушують. «Знаю! Дію! Захищаю!» - саме так звучить його меседж.

Також начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області повідомила про інші пілотні проекти Міністерства юстиції України, зокрема, про шлюб за 24 години, широке використання електронного документообігу.  

У роботі «круглого столу» взяли участь і студенти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. Дідоренка,

А  7 грудня  в СІ МАУП відбувся майстер-клас за темою « Нотаріат України», який провели представники регіональної координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області.

Тиждень права пройшов цікаво та насичено, значно поглибив знання майбутніх юристів, допоміг їм визначитися з вибором професійної спеціалізації.

 

Поділитися посиланням: