Меню

У стінах Академії немає місця плагіату

02 Травня 2018 15:43

Ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Микола Несторович Курко 25.04.2018 р. під час проведення Вченої ради підписав договір про співробітництво з компанією «Антиплагіат».

Місія компанії «Антиплагіат»  - підвищити якість освіти в Україні за рахунок впровадження принципів академічної доброчесності в університетську культуру та покращення академічної мотивації студентів та викладачів. Сервіс Unicheck працює в більше, ніж 60 українських ВНЗ, в міжнародних університетах та школах.

В рамках співробітництва заплановано проведення спільних наукових досліджень з актуальних проблем виявлення плагіату в наукових працях, у галузі державно-управлінських, соціальних та гуманітарних і правових наук; здійснення обміну досвідом та інформацією з питань розвитку культури наукової роботи у контексті сучасних інформаційно-технологічних зрушень.

Компанія «Антиплагіат» надала МАУП доступ до свого програмного забезпечення та зобов’язалася протягом року на безкоштовній основі перевіряти до 54 тис. сторінок наукових робіт, що будуть підготовлені науковими працівниками, аспірантами та докторантами МАУП.

Також у цей день було підписано Меморандум про співробітництво між Міжрегіональною Академією управління персоналом та державним закладом післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу». Метою меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки працівників шляхом поглиблення, розширення та оновлення професійних знань, умінь та навичок або отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду на базі філій МАУП.

Поділитися посиланням: