Про Академію

Меню

У Волинському інституті імені В. Липинського відбувся онлайн-семінар із курсу «Українська мова за професійним спрямуванням»

20 Листопада 2020 17:26

20 листопада у Волинському інституті імені В. Липинського відбувся онлайн-семінар із курсу «Українська мова за професійним спрямуванням». Сучасна система освіти передбачає підготовку висококваліфікованих працівників, здатних приймати відповідальні рішення. В епоху інформатизації суспільства вкрай важливо вміти правильно формулювати свою думку та аргументовано відстоювати її. Студенти першого курсу ознайомилися з особливостями професійного мовлення, змістом управлінської діяльності та системами діловодства. Спікером семінару стала заступник директора з науково-методичної роботи, к.е.н. Кадебська Елеонора Володимирівна.

В інтерактивній формі проведено опитування серед учасників, яке дозволило з‘ясувати рівень обізнаності зі змістом професійного спілкування. Практичні вправи та завдання були підібрані таким чином, щоб студенти могли на конкретних темах спостерігати та апробовувати використання елементів професійного спілкування в дії.

Під час підбиття підсумків учасники семінару відзначили актуальність теми та корисність отриманої інформації.

Поділитися посиланням: