Про Академію

Меню

В Академії пройшла конференція «Українське суспільство: контури інновацій»

31 Березня 2017 17:32

30 березня у МАУП пройшла Всеукраїнська наукова-практична конференція «Українське суспільство: контури інновацій» у якій взяли участь авторитетні науковці у галузях державного управління, політичних наук, філософії, права, історії та міжнародних відносин.

Організаторами конференції виступили Українсько-азербайджанський інститут соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва МАУП, Міжнародна Кадрова Академія, ГО «Всеукраїнська асамблея наук з державного управління», Всеукраїнська Академія публічного управління.

Учасників конференції привітав та виступив з докладною промовою щодо шляхів сучасного реформування державної служби в умовах інноваційного розвитку Голова Національного агентства України з питань державної служби К.О. Ващенко.

Після нього з привітанням та доповіддю виступив Виконуючий обов'язки начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту П.Б. Волянський, з яким ректор Академії М.Н. Курко підписав угоду про співробітництво.

Після вітального слова М.Н. Курка пролунали змістовні доповіді з різних аспектів інноваційного розвитку нашої держави високоавторитетних фахівців таких як доктор політичних наук, професор І. П. Бідзюра, доктор наук з державного управління, професор Є.О. Романенко, доктор наук з державного управління, професор О.В. Червякова, доктор філософських наук, професор Ю.О. Мєлков та інших.

Виступаючі відзначали, що конференція стала важливою віхою у справі формування стратегії інноваційного розвитку України, що має неабияке практичне значення для державного будівництва та наближення до євростандартів.

Матеріали конференції було видано у четвертому спеціальному випуску видання «Проблеми модернізації України».

Поділитися посиланням: