Про Академію

Меню

В Академії пройшов семінар для директорів загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського району

16 Березня 2017 12:25

15 березня в рамках соціального проекту «Шлях до майбутнього» у МАУП відбувся семінар для директорів загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського району міста Києва.  Тема семінар: «Співпраця вищого навчального закладу «Міжрегіональна Академії управління персоналом» із загальноосвітніми навчальними закладами. Захід проходив за сприяння  Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації та Науково-методичного центру.

На початку учасники семінару на чолі з начальником Голосіївського управління освіти Полторак Галиною Миколаївною та начальником відділу загальної середньої освіти та виховної роботи Добриднік Марією Мусіївною відвідали оглядову екскурсію територією Академії. Керівник проекту з профорієнтаційної роботи Тетяна Аріфходжаєва розповіла гостям про розвинену інформаційно-комунікаційну інфраструктуру МАУП та основні архітектурні пам’ятки. Далі для заступників директорів шкіл відбулася презентація Навчально-виховного комплексу «Міжнародний ліцей МАУП», котрий було   відкрито у вересні 2016 року. Директор НВК Олена Павленко провела цікаву екскурсію ліцеєм, на котрій учасники семінару мали нагоду познайомитися з програмою розвитку навчального закладу, організацією навчально-виховного процесу та освітніми можливостями школи повного дня Ліцею.

Семінар-нараду відкрив проректор з загальної середньої освіти МАУП Володимир Яровой, висвітливши головні напрями діяльності Академії та зауваживши про багаторівневу систему навчання від садочка до отримання повної вищої освіти.

Далі для учасників семінару відбулася презентація соціального проекту «Шлях до майбутнього», яку проводили керівник Центру психодіагностики та консультування МАУП Наталія Ємець та керівник Центру координації роботи з закладами освіти Ірина Зубенко.

 Ольга Коробій

Поділитися посиланням: