Про Академію

Меню

В Академії відбулось підсумкове засідання Звітної науково-практичної конференції науковців

04 Грудня 2017 14:42

30 листопада в Академії пройшло підсумкове засідання Звітної науково-практичної конференції науковців МАУП «Соціальна практика та теоретико-методологічні засади модернізації України (політичні, юридичні, економічні та психологічні проблеми)» на якому обговорювались результати роботи Академії в науковій сфері за поточний рік та подальші перспективи розвитку наукових досліджень у пріоритетних напрямках.

На конференції, яка пройшла під головуванням проректора з наукової та виховної роботи МАУП, доктора політичних наук, професора М.Ф. Головатого, виступили зі змістовними доповідями заступник директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук, кандидат педагогічних наук, доцент Н.В. Грабовенко; директор Навчально-наукового інституту менеджменту, економіки та фінансів, кандидат економічних наук, доцент О.Л. Фещенко; заступник директора Навчально-наукового інституту права ім. князя Володимира Великого, кандидат юридичних наук, доцент О.В. Іваненко інші науковці Академії. Виступаючі поділилися докладною інформацією щодо наукових досягнень за 2017 рік, оприлюднили подальші плани наукової роботи та обговорили ряд важливих проблемних питань, включаючи розвиток наукових видань Академії, активізацію публікаційної активності в міжнародних виданнях, впровадження загальноакадемічної системи перевірки академічної доброчесності в наукових публікаціях та дисертаційних роботах тощо.

Директор Центру організації наукової роботи та інновацій в освітньому процесі, доктор історичних наук В.М. Воронін у своїй доповіді «Науково-навчальний потенціал МАУП у контексті інтеграції у світовий та європейський науковий простір» констатував, що наукова робота Академії знаходиться на високому рівні, є конкурентоспроможною серед найбільш авторитетних ВНЗ світу та має значний потенціал для подальшого розвитку.

 

 

Поділитися посиланням: