Про Академію

Меню

В Одеському інституті МАУП підбили підсумки студентської наукової роботи за 2017 рік

04 Грудня 2017 16:12

1 грудня 2017 р. в Одеському інституті МАУП відбулася щорічна ІХ Студентська наукова конференція на тему: «Лютнева революція та Жовтневий переворот 2017 р. та їх вплив на розвиток суспільства (до 100-річчя революцій). Підсумки календарного року в діяльності Клубів СНТ». Відкрила конференцію доповіддю на тему: «Лютнева революція 1917 р. в Росії та її вплив на Україну» Голова Студентського наукового товариства інституту, студентка 4 курсу спеціальності «Менеджмент»  Ярослава Шатайло.   

Члени наукових Клубів СНТ проаналізували події Української національної революції 1917-1921 рр., участь в ній студентів та викладачів українських ВНЗ, розглянули питання «100 років Жовтневого перевороту в Росії: 2 протилежні погляди», проаналізувавши протилежні оцінки росіян та українців щодо подій 100-річної давнини.

Учасники конференції підбили підсумки наукової роботи Клубів за 2017 рік. За інститутською традицією, кращий член Клубу нагороджений Призом Мудрості. За підсумками 2017 року Приз Мудрої Черепахи отримала член Клубу «ФЕМІДА» Маргарита Махоніна, Приз Мудрої Сови – Голова СНТ і Клубу «М:АНГО» Ярослава Шатайло, Приз Мудрого Собаки – Голова Клубу «ПСИХОЛОГ» Анастасія Суковата та її заступник Дарія Турлевська.

Наприкінці конференції проведено жеребкування позицій pro et contra на чергові, 10-ті Дебати Клубів «ФЕМІДА» і «М:АНГО», які заплановано на 1 березня 2018 року.

Після конференції відбулося урочисте фотографування студентів на честь 12-річчя Клубу «ФЕМІДА».

 

Голова Студентського наукового товариства ОІ МАУП            Ярослава Шатайло

Поділитися посиланням: