Про Академію

Меню

В Одеському інституті МАУП відбулася Міжвузівська науково-практична конференція

13 Квітня 2017 16:05

В Одеському інституті МАУП 12 квітня 2017 р. відбулася Міжвузівська науково-практична конференція на тему: «25 років незалежності України: історія, сьогодення, стратегії майбутнього розвитку». Конференцію відкрив новий заступник директора з навчальної та науково-методичної роботи кандидат технічних наук Крамський Сергій Олександрович, який привітав учасників заходу і підкреслив важливість дослідження реформ в Україні на сучасному етапі.

Професор МКА, перший заступник завідувача кафедри правових дисциплін ОІ МАУП Чернега Т. Ф. проаналізувала етапи Конституційної реформи в Україні та перспективи її розвитку. Історичні аспекти становлення державності України дослідив кандидат історичних наук, доцент, професор МКА, доцент Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова Домбровський О. І. Діалектику управління і економіки в розвитку держави проаналізував доктор державного управління, професор, завідувач кафедри ОРІДУ НАДУ при Президентові України Марущак В. П.

Про тенденції змін українського законодавства на шляху євроінтеграції розповіла доцент кафедри правових дисциплін ОІ МАУП Золотарьова О. А., зазначивши, що за          25 років відновленої незалежності відбулися радикальні зміни у законодавстві, Україна чекає голосування в сенаті Нідерландів за ратифікацію Угоди про асоціацію з ЄС, на українців очікує «безвіз», оголошені подальші реформи «Стратегії-2020», проте, при неподоланій корупції та недосконалому податковому законодавстві будь-які найкращі реформи в країні гальмуватимуть.

Про сучасні технології гібридної війни і прояв їх в Україні розповів кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Одеського історико-краєзнавчого музею, доцент кафедри правових дисциплін ОІ Боган С. М. Студент 4 курсу Одеського медичного університету Чорномаз Віктор розповів про історичні витоки українського добровольчого руху. Проблеми маркетингу в туристичній сфері проаналізували доцент кафедри управління, фінансів та адміністрування Мороз Д. Г. і студентка 3 курсу Шатайло Ярослава. Подальший розвиток Пенсійної реформи дослідила студентка 4 курсу ОІ МАУП Сапункова Юлія. Розвиток соціального партнерства в незалежній Україні став предметом аналізу студентки 5 курсу, Голови СНТ ОІ МАУП Степаненко Ілони, яка чотири роки досліджує цю проблему і неодноразово брала участь у Всеукраїнських конкурсах та наукових конференціях з доповідями на цю тему.

Про розвиток інституту зайнятості та працевлаштування за роки незалежності розповіла студентка 3 курсу ОІ Негруль Світлана, Голова Студентського науково-правового Клубу «Феміда», яка вже півроку проводить дослідження цієї проблематики. Вона доповіла про особисте дослідження на базі анкетування з проблем зайнятості в рідному селі Пужайкове Балтського району Одеської області, результати якого важливі для практики працевлаштування в сільській місцевості.

Учасники конференції також проаналізували реформи судової та правоохоронної системи, сучасні методи політичної реклами, фізіогномичний портрет Дональда Трампа – як наразі важливої для України особи. Серед доповідачів уперше успішно виступили студенти 1 курсу спеціальності Психологія ОІ МАУП Мажара Ярослав і Турлевська Дарія.

Відбулася жвава дискусія, учасники залишилися задоволеними результатами конференції і виказали сподівання, що неоголошена війна в країні, нарешті, скінчиться, корупцію буде мінімізовано, а реформи будуть успішними, а життя українців – європейським за якістю. За результатами конференції заплановано випуск збірника наукових праць.

        Олена Золотарьова   

Поділитися посиланням: