Про Академію

Меню

Вибори голови студентської ради відбулись у МАУП

06 Жовтня 2017 16:34

5 жовтня у конференц-залі Міжрегіональної Академії управління персоналом проводилися вибори голови студентської ради та членів студентського самоврядування. Почався захід зі звіту діючого голови Миколи Шевченка, студента 2-го курсу Навчально-наукового інституту права ім. князя Володимира Великого. Микола відзвітував про проведені студентські масові заходи та організацію дозвілля.

На виборах були присутні представники від усіх інститутів Академії. На посаду до органу студентського самоуправління було висунуто дев’ять кандидатур, а саме:

- Валуєва Марія;

- Галенко Анна;

- Гірко Олексій;

- Дербак Дмитро;

- Косолапова Ірина;

- Кузьменко Анна;

- Мамонов Артур;

- Шевченко Микола;

- Шумейко Юлія.

У своїх передвиборчих програмах кандидати пропонували заходи щодо налагодження роботи студентського самоврядування, встановлення зв’язків з іншими освітніми закладами, зацікавлення студентів у науково-дослідницькій роботі, влаштування низки тренінгів та майстер-класів, проведення культурно-мистецьких та спортивних заходів. Серед особливостей передвиборчих виступів, що вирізняли програми кандидатів, були пропозиції стосовно організації змагань з нетрадиційних видів спорту, влаштування оглядових екскурсій Києвом для іноземних студентів, організація власної команди КВК.

Після виступу кандидата йому задавали питання. По закінченні виступів усіх кандидатів присутні зробили вибір і перейшли до голосування. Проголосувати можна було лише за одного з кандидатів. Після голосування рахункова комісія одразу ознайомила присутніх з результатами: голова студентської ради 2016/2017 року Микола Шевченко та Артур Мамонов отримали однакову кількість голосів. Тому відбувся другий тур голосування, в якому взяли участь члени нової студради. Більшістю голосів головою обрано Артура Мамонова, а Микола Шевченко став його заступником.

Поділитися посиланням: