Про Академію

Меню

Відбувся семінар-інтенсив «Психологія ефективної взаємодії учасників навчально-виховного процесу у загальноосвітніх закладах»

27 Грудня 2018 13:45

27 грудня 2018 року відбувся семінар-інтенсив «Психологія ефективної взаємодії учасників навчально-виховного процесу у загальноосвітніх закладах» з досвідченим фахівцем-практиком у психолого-педагогічній науці Ніною Коляденко. Семінар організований кафедрою професійної освіти та управління навчальним закладом ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом».

Участь у семінарі-інтенсиві взяли понад 20 осіб, серед яких: керівники та викладачі шкіл та дошкільних навчальних закладів, фахівці наукових закладів державної та приватної форм власності.

Під час семінару-інтенсиву були висвітлені питання психодіагностики внутрішньосімейних стосунків, взаємин «батьки-діти» та взаємин учнів у класі. Було проведено тренінг ефективного спілкування на уроці та тренінг порозуміння та ефективного спілкування вчителів і батьків.

Учасники заходу відзначили його актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення, а також високу якість, новизну та глибину досліджень. Організатори заходу зазначили, що проведення такого практичного семінару  сприятиме подальшому вирішенню проблем освіти (шкільної, дошкільної, позашкільної та університетської,), яка залежить від ефективності кожного учасника навчально-виховного процесу, уміння використовувати психологічні технології у роботі (арт-терапія, інтерактивні заняття, ділові ігри).

Поділитися посиланням: