Про Академію

Меню

Відбувся захист дипломних робіт студентів кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом

05 Червня 2019 12:35

05 червня 2019 року відбувся захист дипломних робіт студентів кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом МАУП: Божко Т.С., Іванової М.С., Коробки В.О., Пасько А.А., Столяр О.П. та Бубнової Т.В. та комплексний державний екзамен за фахом освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю «Менеджмент», спеціалізація «Управління навчальним закладом» заочної форми навчання.

Голова екзаменаційної комісії – Чернуха Надія Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка.

Заступник голови екзаменаційної комісії – Грабовенко Наталія Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук.

Члени комісії – Жукова Ірина Віталіївна, кандидат наук з державного управління, доцент, завідуюча кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом та Найдьонов Іван Миколайович, кандидат педагогічних наук, професор кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом.

Екзаменатор – Головач Наталія Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом.

У своїх роботах студенти розглядали сучасні методи вирішення конфліктів у педагогічному колективі. Відзначали, що конфлікти професійні усуваються шляхом зміни умов праці, організації навчально-виховного процесу, внесення корективів у режим роботи школи та ін. Складніше усуваються конфлікти особистісної несумісності. У таких випадках керівниками обираються такі шляхи вирішення конфліктів, при яких конфліктуючі сторони змушені визнати факт існування іншої точки зору, іншого підходу, прояви індивідуальних особливостей.

Серед напрямів дослідження у магістерських роботах студентів були розглянуті питання з побудови моделі управління інноваційним закладом освіти. Студенти дискутували, що особливої уваги в процесі впровадження інноваційної моделі управління у ВНЗ потребує використання новітніх технологій управління якістю освітніх послуг. У зв’язку з цим, слід зазначити, що однією з найбільш поширених та ефективних сучасних концепцій управління якістю в світі є концепція загального менеджменту якості (TQM)

Завідуюча кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом МАУП Жукова Ірина Віталіївна відзначила, що магістерські роботи студентів спеціальності «Менеджмент» виконано та захищено на високому професійному рівні.

Дякуємо студентам за натхнення, продуктивну працю, та бажаємо професійного росту та гармонії у житті.

 

Поділитися посиланням: