Про Академію

Меню

Відкриття нового корпусу дошкільного навчального закладу НВК «Міжнародний ліцей МАУП»

31 Серпня 2018 12:29

30 серпня 2018 року на території кампусу Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулося відкриття нової будівлі дошкільного навчального закладу НВК «Міжнародний ліцей МАУП». Яскравий, комфортний та надсучасний корпус із радістю відкрив двері для майбутніх дошкільнят та їх батьків.

Міжнародний ліцей МАУП – один з найкращих навчальних закладів Києва, що забезпечує комплексну підготовку дитини від дитячого садочку до початкової школи, з величезною увагою як до інтелектуального, так і до особистісного розвитку учнів. Шляхом новітніх методик та сучасних технологій викладачі та колектив Ліцею впроваджують концепцію гармонійного розвитку дитини, в основі якої лежить індивідуальний підхід до кожного учня та бажання його всебічного розвитку. В майбутньому це допоможе йому стати професіоналом широкого профілю, а також - у виваженому виборі професії.

Найбільші цінності Ліцею – це комфортні умови навчання, здоров’я та індивідуальний простір дитини:

  • обов’язковими є фізкультурні хвилинки та щоденна година спорту;
  • надзвичайна увага приділяється гігієні;
  • еко-харчування. Також передбачена можливість вибору страв із двох меню та дієтичне харчування;
  • меблі від ведучих європейських виробників: ортопедичні, сучасні, виготовлені з екологічно чистих матеріалів;
  • еко-майданчики на свіжому повітрі, обладнані безпечними каруселями та гойдалками, із покриттям виключно з еко-матеріалів;
  • цілодобова фізична охорона та відеоспостереження.

Щиро вітаємо всіх вихованців з початком нового навчального року та бажаємо цікавих і захопливих занять, успіхів у навчанні та веселого дозвілля!

Поділитися посиланням: