Про Академію

Меню

Вийшов друком № 2(7) наукового збірника «Публічне урядування»

31 Травня 2017 19:41

Вийшов друком № 2(7) наукового збірника  «Публічне урядування», що засновано МАУП спільно  з Всеукраїнською асамблеєю докторів наук з державного управління.

Майже вже 2 роки минуло з моменту появи збірника. З кожним випуском збірник удосконалюється, долає щоразу вищі вершини, щоб донести до читачів об’єктивну суть  процесів державного управління, як в Україні, так і закордоном.

На сьогодні збірник є єдиним  фаховим виданням з державного управління в Україні, в якому всі статті друкуються англійською мовою. Це надає реальну можливість українським вченим  та викладачам друкувати свої наукові, практичні та дослідні статті англійською мовою, котру використовують для спілкування більше ніж 1,3 млрд людей. На даний час в Україні  відсутні подібні ЗМІ в галузі науки «Державне управління». Окрім того,  друк збірника «Публічне урядування» англійською мовою дає можливість включити його до таких авторитетних світових науково метричних, бібліографічних та реферативних баз як  SciVerse Scopus та Web of Science. І знову жодне з вітчизняних профільних у державному управлінні ЗМІ, до сих пір, не увійшли до зазначених баз. На даний час, збірник проходить постійний моніторинг базою Web of Science, а з листопада 2017 р. буде здійснюватися моніторинг базою SciVerse Scopus, що дає надію у другому півріччі 2017 року офіційно увійти до баз.

Поділитися посиланням: