Про Академію

Меню

Виробнича практика у Адвокатському бюро «Феміда»

19 Лютого 2021 19:53

Виробнича практика для студента-юриста є важливим елементом формування його як майбутнього фахівця в цій галузі, оскільки під час її проходження студент набуває досвіду професійної діяльності, навичок та вмінь, що в поєднанні з теоретичними знаннями дають змогу реалізувати себе в практичній діяльності.

Проходження мною виробничої практики, яка, відповідно до навчального плану, триває з 25.01.2021 р. по 21.02.2021 р., підходить до свого завершення.

Наразі, практику я проходжу в Адвокатському бюро «Феміда», яке розташоване за адресою: м. Ізмаїл Одеської області, вул. Клушина, 2б, кв.1. Керівником від бази практики є приватний адвокат Соколова Ганна Миколаївна, яка діє на підставі Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю. Від Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП» керівником практики є ст. викладач кафедри права Кулава Марія Костянтинівна.

За період проходження практики я ознайомилася з діяльністю приватного адвоката, з нормативно-правовими актами, якими керується адвокат при здійсненні своєї діяльності, а також зі зразами документів, які готуються під час провадження по справах. Мені доручалося виконання різних завдань, таких як складання клопотань, заяв, позовів та інших документів правового характеру, з якими я гідно впоралася завдяки знанням, отриманим під час навчання в Придунайській філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП».

Крім цього я відвідувала судові засідання, ознайомлювалася з матеріалами справ, які знаходяться в провадженні у адвоката, брала участь в прийомі громадян, вникала в роз’яснення, пов’язані з розглядом їхніх справ.

Це був дуже цікавий досвід для мене, який обов’язково стане мені в нагоді в майбутньому професійному житті. Завдяки проходженню виробничої практики у адвоката, в мене з’явилася можливість вивчити реальні правові ситуації та застосувати отримані мною теоретичні знання у сфері юриспруденції.

Студентка ІV курсу групи 9-17-Б1П Константинова Вікторія

Поділитися посиланням: