Про Академію

Меню

Вітаємо усіх з Днем знань та початком нового навчального року!

31 Серпня 2020 20:36

Щиро вітаємо усіх з Днем знань – всенародним святом мудрості та натхнення, що приходить до нас із початком нового навчального року.

В цей день Міжрегіональна Академія управління персоналом відкриває студентам шлях не тільки  до нових перспектив та можливостей в опануванні фахових знань, а й розвитку мистецьких та спортивних талантів.

Отож, бажаємо усім студентам нашої Академії успіхів у навчанні, впевненості у власних силах та наполегливості у підкоренні  нових висот і  вдосконаленні здібностей. Ваші сили та прагнення – запорука щасливого вашого дорослого життя та майбутнього нашої країни. Хочемо також побажати Вам міцного здоров’я, душевного щастя й високого ентузіазму. Нехай завжди поруч з Вами буде підтримка та тепло Ваших близьких людей!

Цього святкового дня Міжрегіональна Академія управління персоналом хоче подякувати Вам, шановні викладачі, за участь у розвитку освітньої сфери, за самовіддану працю, мудрість та терпіння, за професійну підготовку майбутніх фахівців і виховання підростаючого покоління.

Бажаємо Вам великого щастя й високого достатку, неймовірних сил та терпіння, завжди гарною настрою, втілення всіх цікавих задумів та успіхів у справах та навчанні!

 

Керівництво Академії

Поділитися посиланням: