Про Академію

Меню

Ст. викладач кафедри економіки та менеджменту Волинського інституту ім. В. Липинського ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Наталія Рябушенко прийняла участь в онлайн-конференції

19 Травня 2020 15:19

14.05.2020 р. старший викладач кафедри економіки та менеджменту Волинського інституту ім. В. Липинського ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Наталія Рябушенко прийняла участь в онлайн-конференції, що відбулася  в рамках проекту "Підтримка належного врядування через підвищення спроможності посадових осіб місцевого самоврядування та органів державної влади щодо гендерно орієнтованого планування та бюджетування на Сході України" за підтримки Представництва фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Програми ООН Жінки в Україні про результати гендерного аналізу бюджетних програм у галузі культури.

Основним модератором зустрічі виступила Наталія Рябушенко. У заході також взяли участь експертка ВГО «Поруч» Мирослава Дігтяр, національна консультантка Програми ООН Жінки в Україні Ольга Романюк, ескпертка Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Програми ООН Жінки в Україні Галина Бережна, експертка з ГОБ ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» Мирослава Дігтяр та інші.

У ході зустрічі відбулась презентація результатів дослідження: інституційна спроможність громад у захисті вразливих груп в контексті COVID-19; ґендерні розриви та виклики для ОТГ в умовах COVID-19 та результати онлайн опитування.

 

Поділитися посиланням: