Меню

Вшанування пам’яті Левка Лук’яненка

08 Липня 2019 11:42

5 липня 2019 року, напередодні річниці з дня смерті політичного і громадського діяча, співзасновника Української Гельсінської групи, письменника, дисидента, борця за незалежність України Левка Лук’яненка, представники студенства академії Радмила Чередниченко та Сергій Іконніков вшанували пам’ять Героя України, поклавши квіти до могили на Байковому кладовищі.

Левко Лук’яненко не раз виступав перед професорсько-викладацькою та студентською спільнотами МАУПу. Останнього разу така зустріч відбулася 11 жовтня 2017 року у конференц-залі академії, коли автор «Акта проголошення незалежності України» репрезентував зібрання своїх творів «Шлях до відродження» у 13 томах.

Спілкуючись зі студентами, Левко Лук’яненко розповів, що всі його книги написані про любов до України і про боротьбу за Україну.

Студенти мали можливість поставити письменнику запитання й дізнатись його думку про ситуацію в країні та шлях виходу із кризового стану.

Левко Лук’яненко закликав молодь бути активною:

— Якщо ми хочемо, щоб життя мінялось, то маємо бути активними. Наша проблема в тому, що старше покоління виховане в рабстві. Громадянин ніколи не продасть свій голос на виборах, тому що відчуває відповідальність за свою державу.

Слова, сказані Левком Лук’яненком під час зустрічі, звучать саме сьогодні надзвичайно актуально!

Поділитися посиланням: