Про Академію

Меню

YouControl — унікальна технологія, що дозволяє за 1 хв. отримати студенту актуальну інформацію

24 Липня 2017 19:59

В Міжрегіональній Академії управління персоналом відкрито доступ до унікального ресурсу YouControl.  

YouControl — це аналітична система для ділової розвідки, яка формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП із понад 40 державних реєстрів. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.

Доступ до YouControl став можливим для студентів, адже на Вченій раді МАУП розглянуто впровадження можливостей товариства YouControl в освітній процес Академії. В ході обговорень встановлено важливість підвищення рівня обізнаності студентів щодо перевірки підприємців, підприємств та забезпечення безпеки бізнесу шляхом відстеження змін керівників та фінансового стану компаній, а також репутації підприємств завдяки постійному оновленню та надання якісної узагальненої інформації з відкритих державних реєстрів.

Щомісячно на зборах студентської ради, студентам МАУП роз'яснюються правила користування ресурсом з статистичними та аналітичними базами даних компанії YouControl. Студенти вже почали використовувати пошукову аналітичну платформу компанії при написанні рефератів, контрольних та дипломних робіт, проходження практик. Також студенти обмінюються отриманим досвідом, налагоджують взаємозв’язки та ділові контакти на користь майбутньої співпраці, вважають за необхідним набуття навиків користування бізнес-пошуковою платформою компанії YouControl та виявляють бажання в подальшій співпраці.

 Доступ до унікального ресурсу YouControl відкрито в приміщенні Департаменту безпеки МАУП корпус № 5, поверх 2, кабінет № 8, а також в кабінеті № 309, корпус № 7 та при зверненні до студентської ради кабінет 300, корпусу № 7.

 

Поділитися посиланням: