Про Академію

Меню

Життя — це рух, рух — це спорт: дитячо-юнацька спортивна школа МАУП вже відкрита!

16 Серпня 2019 11:41

Тренувати майбутніх чемпіонів повинні найкращі спортсмени. Саме тому у команді тренерів ДЮСШ МАУП — лише майстри своєї справи, лауреати міжнародних змагань.

У наш час малорухливий спосіб життя є одним із головних факторів, який негативно впливає на здоров‘я дітей і дорослих. Кожній людині, яка бажає підвищити якість свого життя, необхідно знайти спосіб підтримувати тіло у формі і розвивати його, покращувати роботу серцево-судинної системи. У ДЮСШ МАУП тренери поєднують зміцнення здоров‘я своїх вихованців із викладанням бойових мистецтв.

Наша спортивна школа спеціалізується на тренуваннях з рукопашного бою та кікбоксингу для дорослих і дітей з 5 років. Рукопашний бій допомагає орієнтуватися при самообороні, розвинути всі групи м‘язів та стати дисциплінованим. Кікбоксинг дозволяє розширити арсенал прийомів та підвищити ефективність техніки. Заняття проводяться у захисному екіпіруванні, що гарантує безпеку бійця.

Вихованці ДЮСШ МАУП займають призові місця у регіональних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, що черговий раз підтверджує ефективність наших методик тренувань та високу кваліфікацію викладачів.

Приєднуйтеся до команди майбутніх чемпіонів! Записатися на пробне безкоштовне заняття можна за номером: (063) 343-8181

Поділитися посиланням: