Про Академію

Меню

Зіркові гості завітали у МАУП на День студента

20 Листопада 2017 15:27

16 листопада 2017 року об 11.00 в Навчально-науковому інституті права імені князя Володимира Великого відбулося урочисте привітання студентів. Для привітання з Днем студента завітали шановні гості.

Володарка титулу «І Віце-місіс Україна Всесвіт 2017» та «Місіс Україна Земна Куля 2017», успішна бізнесвумен, кохана дружина та мати шістьох дітей Ірина Келлер. Менш, ніж за місяць вона представлятиме Україну на конкурсі краси MRS GLOBE 2017.

Ірина Келлер привітала студентів зі святом та вручила їм грамоти за активну участь у громадському житті Інституту.

Привітав студентів зі святом керуючий партнер адвокатського об’єднання «Нікітченко і Партнери» Валерій Нікітченко, який є дійсним членом Асоціації правників України та Союзу юристів України, засновником та Президентом Адвокатського об’єднання "Свобода". На сьогоднішній день «Нікітченко і Партнери» є юридичною фірмою, яка консультує провідні українські і міжнародні компанії в різних галузях права. Підтвердженням професіоналізму та компетенції компанії, як юридичного радника, стало офіційне визнання у 2008 році лауреатом премії «Український Юридичний Олімп». Валерій Нікітченко вручив студентам грамоти за успіхи у навчанні та побажав майбутнім юристам наснаги та відповідального ставлення до обраної професії.

Також одним із гостей свята був майстер спорту міжнародного класу з веслування на човнах, Заслужений тренер України, Президент Національної федерації веслування на човнах «Дракон», Чемпіон Світу та Європи Моргун Валерій.

Валерій Моргун поздоровив усіх присутніх з Днем студента, вручив грамоти за участь у Чемпіонаті України на човнах «Дракон» серед студентів  та побажав не лише інтелектуального та професійного зростання, але й фізичного здоров’я.

Привітав студентів зі світом також керівник апарату МАУП, завідувач кафедри конституційного права, історії та теорії держави і права, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Подоляка Анатолій Миколайович.

Найщиріші побажання до Дня студента висловив директор Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого, доктор юридичних наук, професор Литвиненко Віктор Іванович

Привітала присутніх зі святом і студентка 1 курсу Андрієнко Яна та виконала під гітару пісню.

Після урочистостей, усі студенти мали можливість особисто поспілкуватися із гостями та сфотографуватися.

 

 

 

Поділитися посиланням: