Зустріч із нотаріусом

14 Травня 2019 11:19

Логіка побудови занять на спецкурсі «Юридичне інтерв’ювання і консультування», вибір тем в комплексі відображають основні навички юриста і одночасно моделюють його професійну поведінку, алгоритм його дій, найбільш поширені форми роботи з типовими категоріями справ.

Так, студенти мають можливість освоїти висловлюваний в доступній формі викладачем Щокіною В. В. теоретичний матеріал, який іде у форматі інтерактивних семінарів (практичних занять). 

Вивчення цієї дисципліни не передбачає читання лекцій. Це видається цілком виправданим, оскільки формування навичок означає освоєння певних алгоритмів дій і моделей професійної поведінки, які не можна освоїти в теорії, але можна відтворити в імітаційному режимі.

Багато цікавого з методів прийому клієнтів ми дізналися під час бесіди з адвокатом Щербаковим С. Ю.

Величезне враження справила на нас розповідь досвідченого нотаріуса Єфимової Т. І. про один із ефективних правових механізмів забезпечення охорони майнових та пов’язаних із ними немайнових прав специфічними, тільки йому властивими методами — про нотаріат. Ми мали можливість практично ознайомитись із організацією діяльності та повноваженнями органів нотаріату України; процесуальним порядком вчинення їх окремих нотаріальних дій. Тетяна Іванівна має багатий практичний досвід роботи у нотаріальній діяльності. Бесіда та спостереження за її роботою викликали у нас повагу та захоплення. 

Такі зустрічі допомагають переконуватись у правильному виборі професії, викликають прагнення стати хорошим, авторитетним фахівцем.

 Георгій Дімов, студент II курсу групи 9-17 Б1П

Поділитися посиланням: