Арбітражний керуючий

Міністерство юстиції України
ПрАТ «ВНЗ  «Міжрегіональна Академія управління персоналом»
 здійснює набір на постійно діючі  курси за програмою «Арбітражний керуючий»

Відповідно до абзацу третього частини першої статті 3 Кодексу України з процедур банкрутства державний орган з питань банкрутства організовує систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації арбітражних керуючих.

Наказом Міністерства юстиції України від 13.08.2019 № 2536/5 «Про затвердження Положення про систему підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, підвищення кваліфікації та перепідготовки арбітражних керуючих, їх підготовки у справах про банкрутство страхових організацій», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 15.08.2019 за № 926/33897 (із змінами) визначено порядок підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого.

Навчання осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, полягає у проведенні закладами вищої освіти (установами), навчальних курсів з отримання знань у сфері відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами та здійснення діяльності арбітражного керуючого під час провадження справи про банкрутство (неплатоспроможність) (далі - курси) з видачею сертифіката про проходження навчання у сфері відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами.

Курси проводяться на принципах доступності, поєднання теорії і практики, диференціації і системності та відповідно до переліку обов’язкових питань, за якими проводиться навчання осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, визначених законодавством .

На курси зараховуються  громадяни України, що мають вищу юридичну або економічну освіту другого (магістерського) рівня .

1 етап:  проведення курсів завершується проведенням у закладі  підсумкового заліку. У разі успішної здачі заліку заклад видає особам сертифікат про проходження навчання у сфері відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Строк дії сертифіката про проходження навчання становить два роки з дати його видачі.

2 етап:   проходження стажування за планом Міністерства юстиції України.

 

Період підготовки АК: 1 місяць /4 тижні (190 годин)

Вартість навчання - 5900 грн.

Підвищення кваліфікації АК: 3 календарні дні

Вартість курсів підвищення кваліфікації - 1800 грн.

 

Графік проведення підготовчих  курсів  з отримання знань у сфері відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом і здійснення діяльності арбітражного керуючого на 2021 календарний рік

№ п/п Термін навчання Назва заходу
1. 22.02.2021 – 29.03. 2021 р.  курси арбітражного керуючого
2. 11.05.2021 – 14.06. 2021 р.  курси арбітражного керуючого
3. 04.10.2021 - 04.11.2021 р. курси арбітражного керуючого

По закінченню курсів та проходженню стажування слухачі отримують сертифікат про навчання за програмою «Арбітражний керуючий » та ліцензію на право здійснення діяльності арбітражного керуючого  Міністерства юстиції України.

Вища школа управління  м. Київ, вул. Фрометівська, 2, МАУП, корпус 24, каб. 15
тел. (044), 524-57-96,490-95-15
e-mail: vshu@iapm.edu.ua

Поділитися посиланням: