Навчання за ваучерами

Безкоштовне підвищення кваліфікації громадян України за ваучерами

Про програму

Відповідно до Закону України "Про зайнятість населення" та Постанови Кабінету міністрів України від 20 березня 2013 р. № 207 «Про затвердження порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці». Право на одноразове отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці мають особи віком від 45 до 60 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років. Ваучер отримується в територіальних органах Державної служби зайнятості (районних, міських центрах зайнятості), незалежно від місця прописки. 

ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом» один із перших навчальних закладів України  розпочав набір  громадян зазначеної категорії за державними ваучерами.

Ця програма передбачає підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями за пріоритетними видами економічної діяльності для працюючих  осіб з вищою освітою віком від 45 до 60 років за державні кошти згідно з наказом Міністерства соціальної політики України від 13.05.2017 р. № 782 «Про затвердження Змін до Переліку професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер»

Спеціальності та програми, за якими здійснюється підвищення кваліфікації за ваучерами в ПрАТ «ВНЗ«МАУП»

СпеціальністьПрограма підвищення кваліфікаціїФорма навчанняТермін навчання
1 Інженерiя програмного забезпечення Фахівець з розроблення комп’ютерних програм мовою Java денна 4міс/288год
вечірня 6міс/288год
Програмування web-додатків мовою Python денна 4міс/288год
вечірня 6міс/288год
Web-програміст денна 4міс/288год
вечірня 6міс/288год
Фахівець з тестування програмного забезпечення (QA Testing) денна 4міс/288год
вечірня 6міс/288год
Інформаційні технології в управлінні проектами денна 4міс/288год
вечірня 6міс/288год
Інформаційне забезпечення ІТ-проектів денна 4міс/288год
вечірня 6міс/288год
2 Комп’ютерна iнженерiя Комп’ютерна грамотність: використання персонального комп’ютера для роботи на підприємствах, організаціях (установах) денна 4міс/288год
вечірня 6міс/288год
3 Менеджмент Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинкiв) денна 4міс/240год
вечірня 7,5міс/240год
4 Психологія Практична психологія денна 4міс/360год
вечірня 10міс/360год
5 Соціальна робота Соціальний працівник денна 4міс/288год
вечірня 6міс/288год

*Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує керівників установ підтримати державний проект з метою залучення до цієї програми співробітників своїх установ для підвищення кваліфікації та професійного рівня співробітників, що сприятиме конкурентоспроможності кожної окремої людини на ринку праці.

Для безкоштовного навчання за обраною програмою необхідно отримати ваучер. Для цього потрібно звернутися в будь-який районний центр зайнятості, незалежно від місця прописки та надати такі документи:

  • заяву, довідку ПФУ за формою ОК5 чи ОК7, паспорт, трудову книжку (для працюючих осіб, копію трудової книжки засвідчену роботодавцем в установленному порядку), документ про освіту;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття), з яких у присутності особи знімаються копії, що засвідчуються її підписом.

Право на отримання ваучера на навчання мають:

1) особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш як 15 років, до досягнення встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсійного віку;

2) особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;

3) особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів до отримання права на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;

4) внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи.

Докладніше дізнатися про отримання ваучера на навчання можна на офіційному сайті  Київського Міського центру зайнятості, тел. (044) 245-46-74

Зарахування в навчальну групу проводиться на підставі вже отриманого ваучера. Термін дії ваучера складає 90 днів.

Перелік необхідних документів для вступу:

  • ваучер
  • диплом про вищу освіту (копія)
  • паспорт (копія 1, 2, та 11 стор.)
  • ідентифікаційний код (копія)

Заняття проводяться за вечірньою або денною формою навчання.

По закінченню навчання слухачі отримують: Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за такими контактами:

Телефон для довідок: (044) 490-95-15, 524-57-96; факс: (044) 524-57-96

Відповідальна особа: Євгенія

e-mail: vshu@iapm.edu.ua

Адреса: Вища школа управління МАУП, м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 24, каб. 15 (з 9:00 до 17:00).

Анонс груп

Почала навчання нова група за напрямом «Практична психологія».

Поспішайте приєднатися до групи. Залишилось лише кілька вакантних місць!

Унікальністю даної навчальної програми є її спрямованість на осіб, старших за 45 років. Оскільки держава не може сьогодні в силу об’єктивних обставин забезпечити всіх громадян роботою, акцент в програмі буде на створенні власної успішної психологічної практики.

Програма курсу за структурою є модульною. Зміст лекційного курсу висвітлює основні теоретичні питання, що сприятиме формуванню в слухачів цілісного та точного уявлення про професію практичного психолога, її основні завдання та умови їх реалізації, вивчаються основні закономірності протікання психічних процесів, методики психодіагностики особистості, і далі по наростаючій: вивчення і визначення основних персонологічних і характерологічних типів, поширені психотехнології, підходи і техніки і т. д.

Чекаємо вас за адресою: Вища школа управління МАУП, м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 24, каб. 15 (з 9:00 до 17:00).

Телефон для довідок: (044) 490-95-15, 524-57-96; факс: (044) 524-57-96

Поділитися посиланням: