Меню

Програма підготовки приватних детективів

Вища школа управління

Європейський відкритий університет фахової неформальної освіти

 

Програма підготовки приватних детективів

Якщо Ви – сучасна ділова людина, яка живе у шаленому ритмі, якщо Ви з дитинства зачитувалися захопливими історіями про реального Алана Пінкертона, чи менш реального, але такого вражаючого Шерлока Холмса, якщо Ви вже працюєте приватним детективом, або ж тільки задумуєтесь над тим, чи варто пов’язати життя з цією складною, але такою цікавою діяльністю, Ви зайшли за правильною адресою!

Вища школа управління та Європейський відкритий університет фахової неформальної освіти пропонують Вам вже сьогодні поглибити свої знання і покращити навики у сфері приватної детективної діяльності та набути нових!

Програма створена для підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі приватної детективної діяльності. Вона розроблена з метою підвищення кваліфікації вже досвідчених приватних детективів та надання ґрунтовної підготовки тим людям, які прагнуть пов’язати своє життя з детективною діяльністю і або ж роблять перші кроки у цій сфері.

Цільова аудиторія:

v працівники й керівники детективних агенцій;

v працівники й керівники охоронних структур;

v працівники слідчих підрозділів правоохоронних органів;

v студенти та магістранти, які прагнуть здобути базові навики у сфері детективної діяльності.

 

Освітня програма «Приватна детективна діяльність» розрахована на 2 місяці інтенсивного навчання та включає в себе  вивчення таких дисциплін як:

ü  Приватна детективна діяльність та детективні агенції;

ü  Взаємодія приватних детективів з правоохоронними органами та громадськістю;

ü  Особиста безпека приватних детективів;

ü  Криміналістичне забезпечення діяльності приватних детективів;

ü  Правове регулювання роботи приватного детектива (чинне законодавство та законопроекти);

ü  Організація приватної детективної діяльності;

ü  Особливості діяльності приватних детективів у розвинених країнах світу;

ü  Логіка;

ü  Юридична психологія та конфліктологія;

ü  OSINT у роботі приватного детектива;

ü  Технічні пристрої у роботі приватного детектива.

 

Зручний розклад дозволяє долучитися до навчального процесу практично без відриву від основного виду діяльності, а висока інтенсивність занять від провідних фахівців України забезпечує доступ до великого обсягу знань і вмінь.

 

Наші слухачі отримують наступні переваги:

ü  сучасні знання, необхідні для подальшого кар'єрного зростання, у тому числі – знання та навики збирання, аналізу, зберігання та передачі інформації в сучасному світі;

ü  лекції та практичні заняття від кращих фахівців сьогодення, серед яких діючі працівники СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Офісу Генерального прокурора,  Національної поліції, адвокати, ветерани правоохоронних органів – доктори наук, які присвятили багато років життя вивченню феномену приватної детективної діяльності – провідні викладачі Міжрегіональної Академії управління персоналом та Європейського відкритого університету фахової неформальної освіти;

ü  унікальні зв'язки з колегами, висококваліфікованими фахівцями у сфері оперативно-розшукової та розвідувальної діяльності;

ü  лекційні і практичні заняття на базі затишного і належним чином облаштованого університетського кампусу Міжрегіональної Академії Управління Персоналом (МАУП).

 

Аудиторні заняття проходять тричі на тиждень, з 14.00 до 19.00.

Вартість навчання – лише 8000,00 грн. (вартість одного місяця – 4000,00 грн.). Діє система знижок та особливих пропозицій для детективних агенцій, охоронних структур і правоохоронних органів (у т.ч. можливе навчання за рахунок роботодавця).

Після успішного проходження курсу кращим випускникам відкривається можливість долучення до наукової діяльності, у тому числі – отримання міжнародного диплому доктора з міжнародної приватної детективної діяльності.

Умови вступу на навчання за програмою «Приватна детективна діяльність»:

ü  Подача документів:

  • професійне резюме;
  • автобіографія;
  • фото – 4 (3х4);
  • копії українського та закордонного (за наявності) паспортів;
  • заява (видається);

ü  Співбесіда.

 

З питань зарахування на навчання звертатися за адресою:

03039, Київ, вул. Фрометівська, 2, МАУП, корпус 24, каб. 15.

Телефон для довідок: (044) 490-95-15; (096) 120-65-09.

e-mail: detectiv@i.ua

Поділитися посиланням: