Співпраця з громадськими організаціями

Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Європейська молодь України» за ініціативи Meet and Code (www.meet-and-code.org), під час Європейських тижнів кодування,  організовують заходи із програмування для дітей. Основна мета даних заходів та європейської ініціативи Meet and Code, яка впроваджується в Україні Ресурсним центром ГУРТ за підтримки SAP вже другий рік, – привернути увагу дітей та молоді до цифрового світу і популяризувати новітні технології.                  

1) Імітаційно-моделююча гра   «CyberKids»

https://www.meet-and-code.org/ua/uk/event-show/1291

Через повсякденне використання мережі Інтернет на персональному, національному та міжнародному рівні постає питання захисту даних. Сфера кібербезпеки в Україні лише розвивається, тому цей сектор постійно потребує кваліфікованих кадрів. Проект направлений на те, щоб привернути увагу дітей до інформаційних технологій та кібербезпеки, розглянути її у якості майбутньої професії. Метою гри є виявлення зацікавленості у дітей до кодування, розвиток логічного мислення, аналіз інформації на предмет її реальності, усвідомлене ставлення до розповсюдження особистої інформації в соцмережах, робота в команді, за допомогою імітаційної технології навчання (технології "активного навчання"), специфіка якої полягає в моделюванні в навчальному процесі різного роду відносин і умов реального життя. Опис гри: знайомство учасників та інструкторів при учасниках; з'ясування досвіду використання мережі Інтернет (тематика сайтів), використання месенджерів; міні-лекція про базові поняття "код", "сервер", "вірус", "хакер", "бот" та ін.; пояснення ситуації "хакерська атака". Учасники поділяються на команди і отримують завдання. Виконання завдань обмежене у часі, а їх правильність забезпечує виконання місії. 

Вікова группа  - 13 – 16
Дата  -  06.10.2018 
Час - 10:30 - 13:00

Участь безкоштовна!!!!!!!!!!

Реєстрація за тел.(044)490-95-15,524-57-96 або ел.поштою vshu@iapm.edu.ua

2) "Digital fortress: quest and code" - квест для дітей учасників АТО, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб

https://www.meet-and-code.org/ua/uk/event-show/1286

Якщо Ваша дитина одна із тих, кому цифри і коди здаються непосильним завданням, а робота з ними нагадує політ у космос, тоді їй сюди. Захід розрахований на дітей учасників  АТО (Революції Гідності) та членів сімей загиблих таких осіб у складний період їх зростання, коли особливо уважно необхідно поставитися до дитини, а її енергію та силу направити правильним шляхом. Метою проекту є зацікавлення дітей вивчати програмування спочатку в школі, а потім у вищих навчальних закладах, за допомогою ігрової форми групового виконання завдань. Ціль проекту - пояснити дітям, що за допомогою програмування вони можуть робити корисні та цікаві речі самостійно, відчути свою значимість, маючи лише ПК та базові знання в сфері програмування. Суть квесту: вказується термін, надається завдання; учасники поділяються на команди і змагаються між собою в швидкості відновлення коду. Сам програмний код ділиться на частини та приховується за певним алгоритмом на території проведення квесту. Команди матимуть карту і, по мірі виконання завдань, отримуватимуть частини коду. Виграє та команда, яка найшвидше зібрала частини коду, набрала їх в правильній послідовності, та отримала на виході візуальний результат.

Вікова группа - 13 – 16
Дата  -  06.10.2018 
Час - 14:00 - 17:30

Участь безкоштовна!!!!!!!!!!

Реєстрація за тел.(044)490-95-15,524-57-96 або ел.поштою vshu@iapm.edu.ua

Поділитися посиланням: