Літопис кафедри

 • 10 вересня 2020

  студенти 2 курсу спеціальності "Туризм" під керівництвом доктора історичних наук, професора Лукашенко А. І., в рамках навчальної дисципліни "Рекреаційні комплекси світу", ознайомилися на практиці з функціонуванням садово-паркового комплексу "Феофанія"

  Згорнути ↑
 • 14 вересня 2020 року

  14 вересня 2020 року в Президії Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся урочистий захід присвячений початку навчання.

  Радо вітали новоспечених студентів Навчального-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук, спеціальностей "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії", "Туризм" та "Менеджмент" – директор інституту Грись Антоніна Михайлівна, заступник директора інституту (також завідувач кафедри міжнародних відносин та організації туристичної діяльності) Гольцов Андрій Геннадійович.

  Згорнути ↑
 • 20 вересня 2020 року

  20 вересня 2020 року відбулась екскурсія до державного дендрологічного парку НАН України "Олександрія" зі студентами-міжнародниками 2 та 3 курсу. Поїздка була організована фахівцем кафедри Степашко Д.О.

  Студенти були в захваті від побаченої краси цієї культурної пам'ятки.

  Згорнути ↑
 • 22 вересня 2020 року

  Проведення практичного заняття-гри з дисципліни "Організація анімаційної діяльності" зі студентами 3 курсу спеціальності "Туризм".

  Викладач: д. філос. в гал. екон., доцент Кривоберець М.М.

  Згорнути ↑
 • 23 вересня 2020 року

  23 вересня 2020 року в рамках роботи студентської наукової студії "Актуальні проблеми міжнародних відносин" доктором політичних наук, професором Ігорем Анатолійовичем Храбаном було організовано зустріч для студентів спеціальностей "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" та "Туризм" з Мамчуром Костянтином Васильовичем - українським дипломатом.

  Під час зустрічі Костянтин Васильович розповів студентам про Республіку Ірак, її державний устрій, економічні та соціальні процеси в країні, розвиток туризму, особливості життя населення, українсько-іракські відносини, зокрема в економічній сфері. Зустріч була дуже захоплюючою та викликала неабиякий інтерес у студентів.

  Згорнути ↑
 • 28 вересня 2020 року

  28 вересня 2020 року, в рамках навчальної дисципліни "Історія міжнародних відносин", було проведено навчальну лекцію-екскурсію, під керівництвом доктора історичних наук, професора Лукашенко Аліси Іванівни, на тему: "Зовнішня політика України - Русі в пам'ятках історії та культури м. Києва" зі студентами 2 та 3 курсу спеціальності 291 "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії".

  Студенти були в захваті від отриманих знань та побаченого, адже такий формат лекції - це поєднання корисного з приємним.

  Останній теплий день проведений вдало!

  Згорнути ↑
 • 15 жовтня 2020 року

  15 жовтня 2020 року, в рамках навчальної дисципліни "Рекреаційні комплекси світу", було проведено практичне заняття з студентами 2 курсу спеціальності "Туризм ", під керівництвом доктора історичних наук, професора Лукашенко Аліси Іванівни, на якому студенти мали змогу самостійно побудувати маршрут стежками голосіївського лісу.

  Захоплююче!

  Згорнути ↑
Поділитися посиланням: