Про Академію

Меню

Кафедра управління фінансово-економічною безпекою

Кафедра управління фінансово-економічною безпекою практично-орієнтована на підготовку фахівців у сфері економічної безпеки державного сектору та приватних установ (організацій) по забезпеченню управлінням економічною безпекою, що передбачає набуття предметно-спеціальних компетентностей для забезпечення подальшого особистісного розвитку та економічного безпекового розвитку суспільства в цілому.

 Завідувачем кафедри є Крістіна Вікторівна Карпова - кандидат економічних наук, доцент. Працює в Академії з 2012 року. У 2014 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата економічних наук на тему «Організація системи економічної безпеки вищих навчальних закладів приватної форми власності». У 2015 році отримала вчене звання доцента кафедри управління безпекою, правоохоронної та антикорупційної діяльності. У 2016 році призначена заступником директора Інституту права. А з 2023 року очолює Кафедру управління фінансово-економічною безпекою Інституту безпеки.

Випускники, які володіють належними професійними та аналітичними компетентностям, необхідними для провадження професійної діяльності в державному-управлінському секторі, державному та приватному безпековому секторі знають та вміють все необхідне для подальшої професійної діяльності  та особистісного розвитку.

Організаційні питання та творчі виклики вирішує фахівець кафедри - Марк Миколайович Мурга.

Вихованці кафедри мають перспективу стати експертами з питань економічної безпеки, що передбачає дослідження та аналіз ризиків, пов’язаних з економічною діяльністю підприємств та організацій, розробку стратегії забезпечення безпеки та ризик-менеджменту.

Водночас, дана спеціалізація відкриває широкі можливості для кар’єрного зростання та впровадження інновацій.

Викладацький склад кафедри представляють визнані знавці особливостей фінансово-економічних відносин, доктори і кандидати юридичних , економічних наук серед яких такі відомі дослідники та практики як Ольга Сергіївна Дмитрова,  Михайло Вікторович Кочеров, Сергій Германович Голубицький.

 

Поділитися посиланням: