Набір на участь у Програмі Study Tours to Poland

19 Січня 2022 11:03

КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» відкривають набір на участь у Програмі Study Tours to Poland мотивованих, активних молодих людей із Білорусі, Молдови, Росії та України.

Study Tours to Poland (STP) – це півтора тижні інтенсивної пізнавальної програми у міжнародній групі однодумців, під час якої учасникам надається можливість отримати нові знання та вміння, познайомитись з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи.

STP – це не лише здобуття нового досвіду, а й передача власного. І хоч на відпочинок не залишається багато часу, проведення загального дозвілля з іншими учасниками візиту, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровесників та ровесниць із сусідніх країн та придбати нових друзів.

Для участі у STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі.


ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У STP

У Програмі STP можуть взяти участь студенти/-тки вищих навчальних закладів, які об'єднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вузів (наприклад, у студентському самоврядуванні) або проявляють активність у діяльності громадських/молодіжних організацій, волонтерських рухів, тощо.

Кандидат/-тка на участь у STP повинен/-на відповідати наступним формальним вимогам одночасно:

 1. Мати громадянство Білорусі, Молдови, України, Росії

 2. Навчатися у вузах Білорусі, Молдови, України, Росії (у Воронезькій, Калінінградській, Ленінградській, Московській, Новгородській областях та у містах Москва та Санкт-Петербург). Громадяни Білорусі також у вузах Латвії, Литви, Естонії або Польщі

 3. Мати дату народження в період між 1 січня 2000 – 31 грудня 2003 року

 4. Мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен закінчуватися не раніше 30 вересня 2022 року)

 5. Не брати раніше участі у Програмі Study Tours to Poland

 6. Бути повністю вакцинованими проти COVID-19 препаратами, схваленими Європейським агентством лікарських засобів (EMA) та Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), мати сертифікат європейського зразка або сертифікат про одужання (з терміном дії не менше 5 місяців на момент подання заявки)

 

ПОДАЧА ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У STP

Процедура подання заявки БЕЗКОШТОВНА!


ПРИЙОМ І РОЗГЛЯД ЗАЯВОК

Заявки від кандидатів/-ок приймаються до 11 лютого 2022 року включно (до 23:59 за польським часом)

Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів/-ок отримає індивідуально до 11 березня 2022 року на вказаний у заявці e-mail

 
ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВІЗИТІВ

Візити проводяться у квітні та травні 2022 року (конкретні дати участі будуть подані прийнятим учасникам/-цям індивідуально).

Тривалість візиту до 10 днів.


ПРОГРАМОЮ ГАРАНТУЄТЬСЯ

 • проживання у хостелі (у кімнаті з іншими учасниками/-цями STP) за місцем реалізації програми
 • триразове харчування (сніданок, обід, вечеря)
 • допомога в отриманні безкоштовної візи на термін участі у STP
 • часткове відшкодування витрат на проїзд у міжнародному сполученні

ВИТРАТИ ЗА УЧАСТЮ У ПРОГРАМІ

Програма Study Tours to Poland фінансується з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи.

Витрати на реалізацію програми

Організатори беруть на себе всі витрати на підготовку та реалізацію програми візиту до Польщі

Витрати проживання та харчування

Організатори покривають всі витрати на проживання та триразове харчування учасників/-ць на території Польщі під час візиту в рамках STP.

Витрати на проїзд

Організатори забезпечують часткове відшкодування витрат на проїзд з місця навчання учасника/-ці до місця реалізації програми в рамках STP та повернення до місця навчання. Спосіб приїзду, транспортний засіб та дата обов'язково обговорюються з організаторами до візиту та мають бути схвалені ними.

 
Візові та інші витрати

 • Організатор надсилає індивідуально кожному учаснику/-цi запрошення, на підставі якого він/вона має право на отримання в польських дипломатичних представництвах безкоштовної візи на період участі в STP. Тривалість терміну візи - це суверенне рішення Консула РП у цій країні, організатор не має змоги та підстав змінити таке рішення.

 •  Організатор не відшкодовує додаткові витрати, пов'язані з отриманням візи, наприклад, з поїздкою до консульства

Витрати на медичне страхування

Для візиту в рамках STP, незалежно від наявності у учасника/-ціcomap візи, обов'язковою умовою є наявність медичної страховки на весь термін перебування в Польщі. Страховка повинна забезпечувати кошти лікування та перебування в лікарні, а також містити інформацію про можливості лікування від коронавірусної інфекції COVID-19. Витрати на страховку учасник/-ця покриває самостійно.

ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ

Заявка на участь у STP складається із двох частин. Перша частина – подача інформації про кандидата/-тку, навчання, активність, очікування від участі в STP. Друга частина - соціологічне дослідження, яке служить покращенню процесу набору на участь у програмі та модернізації самої програми для майбутніх учасників/-ць.

Щоб пройти повний цикл реєстрації, потрібно заповнити обидві частини заявки.

Перша частина заявки

 1. Для її заповнення необхідно підготувати відскановані або сфотографовані додатки у файлах формату pdf, tif або jpg, розмір кожного з яких не повинен перевищувати 500 КВ:

 • залікова книжка - сторінки з оцінками за останні 2 закінчені семестри (для студентів першого курсу, у разі незакінченої сесії на період подання заявки, сторінки з оцінками атестату зрілості)
 • рекомендаційний лист, згідно з інструкцією, написаний керівником громадської організації, з якою співпрацює кандидат/-ка, представником студентської ради, лідером волонтерського руху, тощо. Лист може бути сканом e-mail повідомлення, в якому чітко видно адресу рекомендуючого або скан оригіналу рекомендації з власноручним підписом рекомендуючого. Лист повинен містити читабельне ім'я та прізвище рекомендуючого, його посада, контактні дані: адреса e-mail і контактний номер телефону.

 
Увага! Відскановані файли просимо називати відповідно до їх змісту, додаючи прізвище кандидата, щоб було зрозуміло, який документ знаходиться в середині та до кого він належить. Назви файлів треба записувати латинськими літерами таким чином: ocinky_petrenko, rekomendacia_petrenko. Просимо не вставляти у назві файлів жодних інших знаків: лапок, крапок, ком, дужок, слешів, тощо!!!

 1. У кандидата/-ки є можливість створення чорнового варіанту заявки. В разі потреби відредагувати заявку, можна повернутися до останнього збереженого варіанту, використовуючи персональний код, поданий наприкінці формуляра, який необхідно записати.

 2.  Перед надсиланням заявки необхідно переконатись у правильності написання у формулярі адреси електронної пошти. Це важливо, оскільки підтвердження про реєстрацію надходить автоматично на вказаний e-mail.

Другу частину заявки складено у формі анонімної анкети. Створення чорнової версії не є можливим – на заповнення анкети у кандидата/-ки є 15-20 хвилин. Результати опитування будуть аналізовані у збірній формі, що не дає можливості ідентифікації особи, що заповнює її, навчального закладу, місця проживання. ОТРИМАНІ ВІДПОВІДІ НЕ ПРИЙМАТИМУТЬСЯ ДО УВАГИ ПРИ ВИБОРІ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ

Перейти до заявки можна тут

НОВА ЗАЯВКА ЗБЕРЕЖЕНА ЗАЯВКА

Поділитися посиланням: