Про Академію

Меню

19 липня – останній в цьому році День відкритих дверей у МАУП

15 Липня 2008 10:43

(поспішайте подати документи, адже саме у Дні відкритих дверей ви отримуєте знижку)

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів сягнула свого апогею та незабаром завершиться. Сотні тисяч молодих людей у ці дні визначаються із вибором майбутньої професії, яка стане запорукою успішності в кар’єрі та житті. А, отже, чи не найнагальніше питання для того, хто вирішив стати студентом, який саме середній професійний чи вищий навчальний заклад обрати для навчання.

Серед численних закладів, які працюють на освітньому ринку України мало хто може похвалитися комплексним вирішенням освітньо-виховних проблем і завдань. Один з таких – найбільший недержавний вищий заклад освіти, лідер освітнього ринку України Міжрегіональна Академія управління персоналом. Понад 50 тисяч молодих людей з 25 країн світу обрало МАУП  своєю Альма-матер. І невипадково, адже Академія справедливо вважається одним з кращих управлінських ВНЗ, де давно успішно впроваджують прогресивні світові методики навчання студентів. В умовах сучасних соціально-економічних реалій, що пов’язані з ринковими відносинами, в державі виникає нагальна потреба у спеціалістах, які мали б всебічну підготовленість. В основу підготовки фахівців, вважають у Міжрегіональній Академії управління персоналом, має бути покладено принципи комплексної освіти. Тож і підготовка студентів тут базується на міждисциплінарному підході у вивченні актуальних проблем сучасного бізнесу, економіки та підприємництва, психології, права, а також на засвоєнні ними відповідного комплексу знань, необхідних для ефективного виконання професійних функцій в нових соціально-економічних умовах. В процесі навчання в Академії студенти засвоюють фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримують сучасні знання європейського зразка з цілого ряду практично-орієнтованих спеціальностей, зокрема, міжнародного маркетингу та реклами, міжнародної економіки та управління персоналом, соціології управління та паблік рилейшнз, практичної психології, міжнародного комерційного права, іноземних мов та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. До речі, МАУП – це не тільки вищий навчальний заклад: при Академії діє два середніх професійних заклади – економіко-правові технікуми, тож за бажанням молода людина може вчитися тут до рівня «молодший спеціаліст».

Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує гнучкий графік вступу та систему оплати за навчання. Так, в МАУП проводяться Дні відкритих дверей, коли всі, хто бажає вступити до Академії, можуть прийти на знайомство із закладом: побачити територію, оцінити матеріально-технічну та навчально-методичну базу, познайомитися з викладачами. А також отримати знижку в оплаті за навчання у разі подання документів саме у цей день. У цьому році остання нагода отримати такий шанс випадає на 19 липня – останній День відкритих дверей-2008. З цього приводу розповідає ректор МАУП, професор Микола Головатий:

- Міжрегіональна Академія управління персоналом, як найбільший вищий навчальний заклад в Україні, робить усе, аби справді продуктивно завершити навчальний рік і розпочати новий рік. У зв’язку з цим, тисячі студентів, які завершили навчання, нині отримують дипломи про вищу освіту, а на їхнє місце приходять нові. Практично вже скомплектовано студентські групи до Президентського університету та Всеукраїнського університету МАУП, набрано, зокрема, студентів на заочну форму навчання, і на часі розпал вступної кампанії на стаціонар. Нагадаю, набираємо ми студентів вже із врахуванням нових правил, а саме – за результатами зовнішнього незалежного тестування. І ми здійснюємо набір відповідно до тих ліцензійних обсягів, які маємо. Хочу наголосити, що ми завершуємо в Академії формування унікальної системи комп’ютерної обробки даних, і практично від моменту подання документів до приймальної комісії до завершення навчання в закладі, складання державних іспитів та отримання документів про вищу освіту кожному студенту можна буде оперативно отримувати необхідну інформацію та вирішувати всі питання організаційного характеру. І з цього боку навчання в Академії є надзвичайно зручним. Це та новинка, яка дасть можливість закладу легко працювати за умов інтеграції України в європейський та світовий освітній простір. До уваги абітурієнтів я хотів би додати, що кожен студент Академії безплатно отримує набір підручників (власної академічної розробки та видавництва) для навчання. Щороку МАУП оновлює та доповнює (Академія видає щорічно понад 120 найменувань різноманітної літератури, серед якої є унікальні видання) свій книжковий фонд, який повністю представлений у Міжнародному бібліотечно-інформаційному комплексі Академії.

19 липня 2008 року о 10 годині відбудеться останній у цьому році День відкритих дверей у МАУП, коли кожен може персонально познайомитися з Академією та отримати знижку у навчанні.
Запрошую усіх бажаючих на Фрометівську, 2, приходьте, будемо вам раді.

Поділитися посиланням: