Про Академію

Меню

«20 найкращих» та проект Служби зовнішньої розвідки України – перший крок до майбутньої кар’єри

10 Березня 2016 13:28

9 березня в кіноконцертному залі «Україна» МАУП відбулася презентація пілотного проекту Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «20 найкращих» та проекту Служби зовнішньої розвідки України щодо працевлаштування випускників вишів.

Пілотний проект «20 найкращих» презентувала директор Европейсько-Українського  енергетичного агентства Валентина Белякова. «20 найкращих» було ініційовано Міністерством енергетики та вугільної промисловості України спільно з Европейсько-Українським енергетичним агентством, поставивши на меті залучення ініціативної молоді до новаторських проектів у сфері енергетики. Валентина Белякова розповіла студентам Академії та Економіко-правового технікуму при МАУП, що проект передбачає відбір претендентів, який відбуватиметься за кількома етапами та триватиме протягом чотирьох місяців:

1-й етап – Оголошення конкурсу та період подачі резюме й мотиваційного відео. З 22 лютого до 22 березня усі охочі взяти участь у проекті мають подати резюме та зняти мотиваційне відео українською або англійською мовами.

2-й етап – Робота студентів над індивідуальними завданнями від Міністерства. Після отримання заявки претендента оргкомітет надсилає учаснику  завдання від Міністерства, яке полягає у написанні есе на певну тему у 2-денний термін.

3-й етап – «Тімбілдінг» учасників з керівництвом Міністерства та формування фокус-груп. За результатами 2-го етапу відібрані учасники беруть участь у заходах з командоутворення з 2 до 3 квітня.

4-й етап – Робота у групах над проектами під керівництвом директорів департаментів. По закінченню «тімбілдінгу» учасники працюють у Міністерстві  над проектами, які їм формують на 3-му етапі.

5-й етап – 20 серпня 2016 року відбудеться урочиста церемонія закінчення проекту та оголошення 20 найкращих студентів.

Валентина Белякова також зазначила, що всі учасники проекту отримають: досвід роботи у команді під керівництвом висококваліфікованих директорів департаментів, можливість зробити свій внесок у розвиток країни, унікальні тренінги від провідних фахівців галузі, керівників компаній, посольств, неурядових організацій,  перспективу працювати над новаторськими проектами у Реформаційному Офісі або на державній службі.

Також цього дня було презентовано ще один цікавий проект від Служби зовнішньої розвідки України (СЗР). Про працевлаштування випускників вишів розвідав офіційний представник Служби зовнішньої розвідки України Олег Семенчук. Насамперед Семенчук зазначив, що СЗР України є державним органом, який здійснює розвідувальну діяльність у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технічній, інформаційній та екологічній сферах. Основними підрозділами є агентурна, технічна та інформаційно-аналітична розвідка.

«Головною нашою зброєю є професійні знання та професійний досвід» - підкреслив офіційний представник СЗР.

Олег Семенчук розповів студентам про основні етапи, котрі необхідно пройти, щоб стати співробітником Служби зовнішньої розвідки України:

  1. Визнання працездатності претендента;
  2. Проходження психологічного тестування;
  3. Спеціальна перевірка особистості;
  4. Стажування у Службі протягом 12 місяців. 

На питання студентів щодо довгострокового терміну стажування, Семенчук відповів, що такий термін необхідний для того, щоб студенти ще під час свого навчання могли визначитися із зацікавленістю у роботі в такій структурі.

«Заходи і проекти такого роду допомагають налагодити  та підтримувати контакти з потенційними роботодавцями з метою подальшого працевлаштування студентів і випускників Академії, – розповідає директор Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками МАУП Ксенія Ловецка. – Завдяки базі даних студентів та випускників МАУП, у Центрі проводиться пошук та підбір кандидатів серед студентів і випускників Академії для своєчасного заміщення вакантних посад в нашому внз, також забезпечується постійна співпраця з організаціями та установами з метою відкриття нових робочих місць для випускників МАУП та організації проведення практики студентів Академії».

За детальною інформацією щодо вище зазначених проектів, баз практик та працевлаштування звертайтеся до Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками МАУП: тел. 496-97-65, E-mail: [email protected] або дізнавайтесь інформацію на сторінці Центру на сайті Академії http://maup.com.ua/ua/navchannya-u-maup/centri-ta-kursi/praktika-pracevlashtuvannya-studentiv-ta-robota-z-vipusknikami.html  

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: