Про Академію

Меню

21 липня 2012 року - Палац спорту Одеса. Бій за титул Чемпіона Європи за версією WBO

09 Липня 2012 13:50

В АКТИВІ АСПІРАНТА МАУП ОЛЕКСАНДРА СПИРКО ПОВНИЙ НАБІР ТИТУЛІВ ЧЕМПІОНА СВІТУ ЗА ВЕРСІЯМИ WBC, IBO, ІВF
(серед боксерів професіоналів у віці до 25 років)

ПОДІБНОГО ДОСІ НЕ ВДАВАЛОСЯ НІКОМУ У СВІТІ

Свою завойовницьку діяльність Спирко розпочав у кінці 2010 року, впевнено подолавши у Харкові узбека Абдулазіза Матазімова в поєдинку за вакантний пояс WBC. У липні 2011 року, в Одесі, відбувся бій за звання чемпіона світу з боксу серед професіоналів за версією ІВО (у віці до 25 років) між Олександром Спирко (Україна) і Селемані Саїді (Танзанія). Саме тут Олександр завоював другий чемпіонський трофей. А 17 березня 2012 року, після поєдинку з Бекой Судідзе (Грузія) вперше в історії світового професійного боксу, об'єднавши титули вагомих версій - WBC ІВО, IBF, Олександр Спирко став абсолютним чемпіоном світу серед боксерів професіоналів у віці до 25 років.

Отже, підкоривши вершину, що досі залишалася недосяжною ні для кого, Олександр сміливо може встановлювати на ній прапор зі своїм ім'ям і рухатися далі. Попереду - нові об'єкти для підкорення. І Спирко дивиться на них з оптимізмом та палаючими очима, про що свідчать його слова після останнього бою: «Я хочу подякувати  всім тим, хто надав і надає мені допомогу і підтримку, я зроблю все, для того, щоб й надалі виправдовувати їх довіру».

І ось, за безпрецедентним рішенням WBO (Всесвітньою боксерською організацією), з урахуванням усіх визначаючих чинників міжнародного рейтингу, авторитетом та ініціативою промоутерської компанії "К2", Олександр Спирко отримав санкцію на бій за титул чемпіона Європи за версією WBO, без вікових обмежень, який відбудеться в Одесі.

Отже...
Знову Великий Бокс!

 

21 липня 2012 року
Палац спорту. Одеса
Олександр Спирко.
За пояс Чемпіона Європи WBO

 

21 липня 2012 року
Палац спорту. Одеса
Бій за титул
Чемпіона Європи за версією WBO
У ваговій категорії до 69,9 кгОлександр Спирко
«Блискавичний»  
Україна, Київ, 1989 року народження
Зріст 180 см, ортодокс
Профі рекорд – 14 боїв, з них 7 нокаутів
Чемпіон світу за версіями WBO
(до 24 років), IBO(до 25 років) та IBF(до 25 роківХав’єр Гарсіа Роче
Іспанія, Каталонія, м. Барселона,
1982 року народження,
зріст 172 см, ортодокс
Профі рекорд - 12 боїв, 10 перемог,
8 накаутів

 

За участю одеситів і гостей міста - цінителів боксу, під егідою WBO і Національної ліги професійного боксу України, у фарватері співпраці промоутерських компаній "К2" і "АС" і Міжрегіональної Академії управління персоналом. 

 

Ми бажаємо Олександру ВДАЧІ ТА ПЕРЕМОГИ!!!

 

ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТІВ МАУП ПРИЙТИ НА БІЙ І ПІДТРИМАТИ СВОГО КОЛЕГУ!

Поділитися посиланням: