Про Академію

Меню

Абсолютний чемпіон серед молоді боксер Олександр Спірко розповідає про перемогу

20 Березня 2012 10:43

17 березня аспірант МАУП Олександр Спірко здобув чергову перемогу на рингу. У боксерському поєдинку за звання чемпіона світу за версією IBF (Інтернаціональної Боксерської Федерації) у ваговій категорії до 69,9 кг у віці до 25 років Олександр переміг спортсмена з Грузії Беку Сутідзе. Спірко мав перевагу над суперником у швидкості і техніці. У підсумку після десяти раундів судді віддали перемогу Олександру Спірко з рахунком 100-90, 100-89, 100-87. Після бою випускник Інститут міжнародних відносин та лінгвістики розповів про свої враження від бою і плани на майбутнє.

Ця перемога дуже важлива у Вашій кар’єрі. У чому її унікальність?

Цією перемогою я об’єднав три пояси, тобто вперше в історії боксу один спортсмен став чемпіоном за версією IBF, за версією WBC та за версією ІВО серед молоді у першій середній вазі.

Ви довго готувалися до цього поєдинку?

Підготовка тривала два місяці під керівництвом мого тренера Олександра Львовича Ліхтера, Заслуженого тренера України. Я вважаю, ми підготувалися дуже якісно, я набув міцної фізичної форми, було проведено 150 спарингів. Крім того, ми переглядали бої суперника, аналізували його переваги і вади, налаштовуючись на поєдинок саме з ним.

 

Що Ви можете сказати про суперника?

У нього велика сила волі і фізична витривалість. Я не очікував такої стійкості, це заслуговує на повагу.

Якими будуть Ваші подальші кроки?

Цей поєдинок був для мене останньою сходинкою у молодіжному боксі. Зараз буде період відпочинку та відновлення, а потім підготовка до наступного двобою. Сподіваюся літом битися за титул чемпіона Європи у дорослій лізі.

 

Таким чином, виборовши третій титул чемпіона серед молоді у своїй кар’єрі, Олександр Спірко став абсолютним чемпіоном. Нагадаємо, що раніше наш боксер став володарем поясу чемпіона світу серед молоді за версією WBC (Всесвітньої Боксерської Ради) у першій середній вазі, а також йому належить титул чемпіона світу з професійного боксу за версією ІВО серед молоді (до 25 років) у першій середній вазі (до 69,9 кг).

Вітаємо переможця і бажаємо досягати нових вершин!

Поділитися посиланням: