Про Академію

Меню

Airbus отримав контракт на будівництво міжпланетної станції до Юпітера

02 Червня 2016 10:55

Європейське космічне агентство почало розробку міжпланетної станції Jupiter Icy Moons Explorer (JUICE). Виконувати роботи буде AIRBUS. У проекті планують взяти участь до 70 компаній, які вже мають досвід інвестування коштів в космічне будова.
Вартість робіт складе 400 мільйонів доларів. Завданням станції буде спостереження за Юпітером і його супутниками: Європою, Ганимедом, Каллісто. Досягти Юпітера команда дослідників планує через 15 років, на підготовку станції до запуску піде 6 років.
Особливістю станції стане рекордна кількість сонячних батарей, площа яких складе 100 квадратних метрів. Сонячні батареї будуть постачати електроенергію десять дослідницьких інструментів станції. Інструменти призначені для дослідження океанів покритих льодом. Такими океанами володіють супутники Юпітера. Дослідники розраховують знайти на цих об'єктах умови придатні для життя.
Це не перший спільний проект AIRBUS Defence and Space і Європейського космічного агентства. AIRBUS вже
розробляв і будував такі апарати як, Rosetta, Venus Express, Mars Express і Huygens.
Американські піонери космосу намагаються не відставати від європейців. У цьому році починає свою роботу з дослідження Юпітера станція JUNO, розроблена НАСА.

Поділитися посиланням: