Про Академію

Меню

Airbus представив дворівневі крісла для бізнес-класу

02 Червня 2016 10:55

Авіаційний концерн Airbus тепер взявся за виготовлення нових крісел для пасажирів, вони вже подали патент на розробку нового дизайну. Якщо вірити повідомлення британської газети The Daily Mail то вони будуть зроблені дворівневими. Такий винахід стане справжнім ергономічним проривом!
Звичайно, такі крісла призначаються для бізнес-класу. Тепер сидіння, що знаходиться на другому рівні, буде розкладатися для сну. А ті пасажири, які будуть летіти на першому рівні, отримають пуф для ніг. Для того щоб потрапити на другий рівень буде виготовлені щаблі. Ось таку цікаву конструкцію пропонують розробники.
Для того щоб пасажири не відчували дискомфорт крісла вирішили розташувати в шаховому порядку. Представники це обгрунтували тим, що тепер при подібному розміщенні звичайно місця в бізнес-клас не стане більше, але авіаперевізники будуть отримувати додатковий прибуток, так як квитків буде продаватися більше.
Розробники повністю впевнені, що ці розробки ніяк не вплинуть на комфорт він зберегтися на тому ж високому рівні для всіх пасажирів.
Як говорить представник від Airbus, цей патент не обов'язково приймуть, тому що за рік подається компанією таких документів близько 600, це потрібно для захисту своєї інтелектуальної власності.

Поділитися посиланням: