Про Академію

Меню

Академія налагоджує міжнародні зв’язки

31 Березня 2015 12:16

26 березня відбулася зустріч проректора з регіонального розвитку МАУП Гончаренка Михайла Федоровича та директора Хмельницького інституту МАУП Білого Леоніда Григоровича з ректорами вищих навчальних закладів Перемишля (Польща). Зустріч відбулася на базі Хмельницького інституту МАУП.
За останній рік в спільній діяльності Міжрегіональної Академії управління персоналом та вищих навчальних закладів Польщі досягнуто суттєвих зрушень: розширилися наукове співробітництво, йдуть напрацювання співробітництва за програмами типу «Подвійний диплом» («Диплом двох університетів-партнерів»), розпочинаються активні студентські обміни.

 

Сьогодні в університетах Республіки Польща навчається майже 15 тисяч українських громадян. Польща вперше випередила Німеччину за кількістю українських студентів, які також стали найчисельнішими серед всіх іноземців, які навчаються в польських вищих навчальних закладах.

 

У 2014–2015 навчальному році польська сторона надала можливість 550 українським студентам і аспірантам навчатися за стипендіальною програмою «Польський Еразмус для України».

 

За докторською освітньою програмою Темпус у Польщі навчається доцент кафедри теорії та практики туризму Хмельницького інституту МАУП Ковальчук Тетяна Володимирівна.

 

Під час зустрічі сторони розглянули напрямки подальшої спільної діяльності. Зокрема, обговорено питання обміну досвідом польських викладачів з українськими колегами. Вже найближчим часом польські педагоги приїдуть до України.
Сторони в робочому порядку обговорили положення майбутньої угоди між Академією, Інститутом та вузами Перемишля щодо обміну студентами. Під час зустрічі також обговорено візит польської сторони до Хмельницького інституту МАУП, що заплановано на 27 квітня.

Поділитися посиланням: