Про Академію

Меню

Академія очима Олександра Тихоненка, студента І курсу Економіко-правового технікум при МАУП

01 Жовтня 2011 09:34

Обрати навчальний заклад – це завжди важливий крок, від якого залежатиме подальше життя кожного. Олександру Тихоненку, студенту першого курсу Економіко-правового технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом з цим вибором допомогли його батьки. Вони обрали Академію, упевнені, що цей вуз забезпечить хороший  рівень професійної підготовки та знання, які допоможуть у майбутньому міцно стояти на ногах, а ще потурбувалися про творчу реалізацію юнака у стінах Академії. Захоплення Олександра – це спів.

Про своє навчання та творчі досягнення у МАУП нам розказав Олександр Тихоненко. 

Скажіть, як Ви потрапили до Академії?

Це цікава історія, в якій дружина мого дяді порекомендувала МАУП, як хороший навчальний заклад, про який дізналася від друзів. Ще одним фактором, який зіграв на користь Академії, було те, що я мешкаю неподалік Академії.

Взагалі я хотів вступати до Естрадно – циркового коледжу, але батьки зауважили на це тим, що це несерйозно і мені потрібна хороша робота зі стабільним заробітком. Спочатку я думав, що навчання в Академії буде не цікавим, там не будуть навчати вокалу. Але батьки дізналися на сайті вузу про, те що в Академії є ансамблі, студії та викладачі з вокалу, де я зможу розвиватися в цьому напрямку, і запевнили, що мені буде цікаво, тож я вирішив погодитися з їхнім вибором, про що я жодного разу не пошкодував. 

Коли Ви усвідомили, що МАУП дійсно Ваше місце навчання?

Усвідомлення прийшло, коли за час навчання заробляв хороші оцінки, показав, що я володію матеріалом. Вчителі дуже тепло і приязно ставляться до мене.  Ще зрозумів, що це моє місце, коли почав виступати на сцені, це надихало мене, особливо, коли я бачив віддачу від глядацького залу.

Можете порівняти навчання у школі та у технікумі. Де навчатися комфортніше?

В принципі і там, і там було дуже хороше ставлення викладачів, я виступав на сцені, і це мені дуже подобалося. В МАУП краща навчальна база, на більш високому рівні організація навчання.  

Які були Ваші перші враження від знайомства з Академією?

Я вважав, що це проста школа, яка просто дає професійно орієновані знання, що мені буде тут сумно. Але згодом я потоваришував з дівчатами та хлопцями, мені сподобався професорсько-викладацький склад Академії, навчальні предмети і мені стало цікаво навчатися, слухати вчителів та спілкуватися з моїми однокурсниками. В школі відчувалася монотонність у викладанні, а у технікумі дуже позитивно і жваво сприймається навчальний процес.

Який чи які предметі Вам подобаються найбільше? І чому Ви обрали саме менеджмент?

Дуже цікаво проходять пари з зарубіжної та української літератури, історії.

Батьки допомагали мені зорієнтуватися з вибором майбутньої професії менеджера. У школі я вивчав англійську та французьку мову, а в МАУП на високому рівні  викладаються ці предмети. Знання іноземних мов - це додатковий плюс. Так я обрав професію менеджера.

Які відкриття в Академії Ви зробили для себе?

Я не думав, що в МАУП так багато уваги приділяють культурному життю студентів, влаштовуючи такі великі конкурси як «Танці з викладачами», «Мотив для двох», «Артпалітра» та інші. В школі було простіше проведення святкових заходів. Мені сподобався професійний рівень відношення до цих конкурсів та до мистецтва загалом.

Які свої захоплення Ви змогли  продовжити в Академії?

Раніше я співав у хорі, тепер я продовжую своє навчання вокалу, але вже естрадного. Я вдячний викладачу вокалу Крістіні Сафоновій, вона мені багато в чому допомогла, тепер я впевненіше почуваю себе на сцені. Я відчуваю прогрес у розвитку своїх вокальних здібностей.

Ким Ви себе бачити в майбутньому? 

Моя родина завжди прагнула, щоб у мене була хороша та перспективна професія, яка принесе мені фінансовий достаток. А що стосується мене, то мені звичайно хочеться виступати на сцені, їздити на фестивалі, але я вважаю, що це можна поєднувати.

А Ви не думали піти на українські співочі кастинги?

Так, я з друзями інколи ходжу на такі прослуховування, бо це дуже хороший досвід, особливо, коли працюєш на камеру. Спочатку це лячно, але потім розслабляєшся, співаєш і професіонали висловлюють свої враження від співу. Я розумію, що я ще молодий, щоб брати участь у таких шоу, і мені ще багато чого потрібно вивчити.

Які мінуси та плюси навчання в Академії?

Мінусом є те, що на першому курсі ми навчаємося  по суботах. Я вже звик до цього, але спочатку було дуже не комфортно.

Плюсів звичайно більше і одним із найголовніших є рівень викладання матеріалу. Захоплюєшся розповіддю вчителя і в голові виникають картинки, образи, за допомогою яких краще все запам’ятовується.

Чи знайшли Ви друзів в Академії?

Ще таких справжніх друзів немає, але є багато товаришів. Оскільки у групі лише 5 хлопців, то спілкуюсь більше з дівчатами, особливо з Віолою Каджа. Вона мені дуже допомогла у виступі на конкурсі «Містер МАУП».

Як Ви погодилися на участь у конкурсі «Містер МАУП?

Спочатку я дуже не хотів, вважав, що це буде дуже складно, але мене підтримала  заступник директора ЕПТ з виховної роботи Світлана Іванівна Прокопенко. Я повірив у свої сили і пішов змагатися у цьому конкурсі. Для мене ця участь стала величезною перемогою, і по-перше, над самим собою, яка дала мені  досвід, розуміння і віру в те, що талант є і його потрібно  розвивати, і підтвердження цьому моє друге місце на конкурсі.

Про що Ви мрієте?

Хочу й надалі виступати, але вже на більших сценах, отримати хорошу освіту, знайти стабільну роботу. Хочу досягти у житті висот та дати моїй майбутній сім’ї затишок та комфорт, але не втратити моральних цінностей.

За рік навчання у технікумі Олександр показав себе як здібний та старанний студент, а також талановитий та  харизматичний юнака, який яскраво виступав на різних святкових заходах МАУП.

Бажаємо Олександру великих досягнень  як у  професійному розвитку, так і на співочих теренах.

Поділитися посиланням: