Про Академію

Меню

Академія привітала вітчизняну збірну з вільної та жіночої боротьби з успішним виступом на чемпіонаті світу в Будапешті

25 Вересня 2013 12:14

24 вересня у конференц-залі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України відбулася прес-конференція з нагоди успішного виступу української  збірної на чемпіонаті світу з вільної та жіночої боротьби.

 

У прес-конференції взяли участь: Президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв; Президент Київської міської Асоціації спортивної боротьби України, віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Ростислав Щокін; віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Олег Кравченко, Головний тренер збірної України з вільної боротьби Руслан Савлохов; головний тренер збірної України з жіночої боротьби Володимир Євонов; перший заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко, заступник Міністра молоді та спорту України Вадим Сисюк, директор Департаменту олімпійського спорту Ніна Уманець.

Цьогоріч зазнали змін правила боротьби, що мало істотний вплив на результати чемпіонату. Як зазначила Аліна Стадник, нові правила внесли видовищність у боротьбу. Українські борці з гідністю витримали перший іспит. Ібрагім Алдатов (84 кг) та Аліна Стадник (67 кг) здобули блискучі перемоги на угорських килимах. Срібло та бронзу нашій команді принесли Ален Засєєв (120 кг) та Павло Олійник (96 кг). У загальнокомандному заліку чоловіча збірна України з 67 країн-учасниць  посіла четверте місце, а жіноча збірна–п’ятесеред 48 країн.

Уперше в історії України було прийняте рішення про матеріальне заохочення не лише за призові, а й за 4 та 6 місця.

Ростислав Щокін привітав борців та борчинь з успішним виступом на чемпіонаті й вручив стипендії від Міжрегіональної Академії управління персоналом, де наші спортсмени навчаються на економічних та юридичних факультетах, а також вдосконалюють свої знання з іноземних мов.

Також під час світової першості Зал борцівської слави поповнили десять нових імен. Серед визначних спортсменів сучасності, імена одразу двох українських олімпійців – Ельбруса Тедеєва та Іріні Мерлені, котрі першими принесли Незалежній Україні золоті медалі Олімпіади.

Ще одним подарунком нашій збірній стало рішенняукраїнського уряду про масштабну реконструкцію Олімпійської спортивної бази в Конча-Заспі. Вже через два роки наші спортсмени матимуть власний олімпійський центр для тренувань та підготовки до міжнародних змагань.

Марина Лавренчук

Поділитися посиланням: