Про Академію

Меню

Академія вітає срібних призерів чемпіонату Європи з футболу серед студентів

28 Липня 2008 14:57

Сьогодні в Академії урочисто зустрічали футбольну команду МАУП, яка виборола друге місце у шостому чемпіонаті Європи з футболу серед студентів. Команда Міжрегіональної Академії управління персоналом успішно дійшла до фіналу і лише у фінальному матчі поступилася французькій команді з Канського університету.

Маупівці були добре підготовлені і наполегливі тренування дали свій результат, команда продемонструвала бойовий дух і волю до перемоги. Однак спортивна фортуна була на боці французької команди, а наших спортсменів нагороджено срібними медалями.

По закінченні турніру команда привезла кубок в Академію. Керівництво МАУП привітало спортсменів з досягнутим успіхом і побажало прагнути нових вершин. «Позаминулого року на чемпіонаті Європи вистали першою українською командою, що стала бронзовим призером, цього року ви першими завоювали срібні медалі, тож у вас все попереду, ми віримо, що ви будете чемпіонами. Ви показали собі, вболівальникам і командам Європи, що Україна має бути футбольною країною» - зазначив Голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін. Спортсменів отримали від керівництва почесні грамоти, грошові премії та подарунки.

Привітати маупівських спортсменів прийшов і віце-мер Києва Михайло Голиця, який запросив їх грати за команду «Єдність» (Плиски).

Наступний європейський турнір серед студентських команд пройде у Німеччині.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових успіхів!

Поділитися посиланням: