Про Академію

Меню

Алгоритм Baidu наздогнав людей в розпізнаванні мовлення англійською та китайською

02 Червня 2016 11:06

Компанія Baidu в своїй лабораторії штучного інтелекту тепер поліпшила алгоритм розпізнавання мови, яке носить назву Deep Speech. Тепер програма розпізнає людську мову так само легко, як це робить звичайний житель нашої планети. Однак в окремих ситуаціях друга частина програми розпізнає мову навіть швидше людей. Розробники зуміли зробити так, що тепер використовується один алгоритм при навчанні для того, щоб розпізнати усне мовлення тепер на двох мовах це англійська мова і мандаринський (найбільший з китайських). Розробки дійшли до того, що тепер англійська може розпізнаватися навіть в місцях, де багато шуму. Дуже збільшилася швидкодія, вчені створили нову апаратну платформу на відкритих. Це підняло продуктивність в порівнянні з тією, що була до цього в сім разів.
Розробники заявляють, що систему вже можна знайти в онлайн-сервісах а також в мобільних додатках, так що можете спробувати завантажити її до себе на смартфон. В майбутньому співробітники компанії SVAIL обіцяють розробити напрямок, де будуть визначатися фрази англійською з акцентом.
Не тільки компанія Baidu але і Facebook виробляє навчання нейромереж для того щоб поліпшити свої продукти, а Google вже щосили використовує навчену нейросеть для того щоб переводити написи на 27 мовах.

Поділитися посиланням: