Про Академію

Меню

Анатолій Подоляка - новий ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом

23 Червня 2011 14:51

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом були проведені вибори ректора Академії, на яких була представлена одна заявка від імені виконуючого обов’язки ректора, доктора юридичних наук Анатолія Миколайовича Подоляки.

Почесна президія була у складі трьох осіб: директора Придунайської філії МАУП, доцента, доктора педагогічних наук  Тамари Рудольфівни Гуменникової, декана факультету стаціонарних і заочних форм навчання, кандидата економічних наук, доцента Олени Леонідівни Фещенко та проректора з наукової роботи, доктора політичних наук Миколи Федоровича Головатого.  

На порядку денному було представлено два питання:

  1. Обрання кандидатури на посаду ректора приватного акціонерного товариства вищий навчальний заклад Міжрегіональна Академія управління персоналом;
  2. Рекомендація конференції Наглядовій раді МАУП щодо кандидатури на посаду  ректора приватного акціонерного товариства вищий навчальний заклад Міжрегіональна Академія управління персоналом.

У своєму виступі Анатолій Миколайович висловив свої міркування стосовно сучасного стану Міжрегіональної Академії управління персоналом та сформулював перспективні шляхи розвитку Академії у складаному сучасному сьогоденні: «Життя не зупиняється ні на мить. З вересня 2010 року по червень 2011 року дипломи про освіту отримали 7083 випускники. Таким чином Україна та ще понад 20 країн світу, завдячуючи МАУП, здобули кваліфікованих спеціалістів. МАУП – це заклад, який активно розвивається, прагне підкорити нові вершини. Шановні колеги, справу, яку ми втілюємо в життя, можна порівняти з командною грою, яку можна вести і досягати перемоги тільки якщо однаково мислити і дивитися в одному напрямку на проблеми і шляхи їх вирішення, завдяки вашому професіоналізму. Вашу підтримку і допомогу я відчуваю кожного дня, на ваші поради я розраховую, звітуючи про нашу плідну працю».

Проректор МАУП з наукової роботи Микола Федорович Головатий додав декілька слів про кандидата у ректори: «Я знаю Анатолія Миколайовича з того часу як він розпочав свою роботу в Академії. Це людина цікава та унікальна, яка зробила сама себе в житті. Тривалий час він працював у правоохоронних органах, дослужилася до високого звання. Ще бувши ректором, я спостерігав за його професійною діяльністю і хочу сказати, що це чесна, порядна та відповідальна людина, яка вміє домовлятися з іншими людьми, любить дисципліну та порядок у роботі».

В ході демократичного та прозорого голосування, в якому взяли традиційно участь представники всіх структурних підрозділів Академії, доктор юридичних наук Анатолій Миколайович Подоляка був обраний ректором Міжрегіональної Академії управління персоналом. Члени президії привітали новобраного ректора і вручили йому диплом про присвоєння почесного звання професора кафедри правоохоронної діяльності від імені Міжнародної Кадрової Академії, а також святковий букет троянд.

«Я дуже вдячний за ту підтримку, яку ви надали мені сьогодні, - звернувся новий ректор МАУП до колективу, - мені дуже приємно, але, водночас, я відчуваю дуже велику відповідальність за роботу Академії, за тих людей, які сьогодні працюють в цих стінах, за їхні робочі місця та заробітну плату, відпочинок та створення комфортних умов для праці. Двері кабінету ректора завжди відкриті, бо ваші проблеми – це мої проблеми, і ми обов’язково їх вирішимо спільними зусиллями».     

Поділитися посиланням: