Анджей Леппер відвідав МАУП

01 Лютого 2007 15:14

31 січня до Міжрегіональної Академії управління персоналом прибув віце-прем’єр-міністр Польщі Анджей Леппер, а також  директор бюро партії «Самооборона РП» Януш Максимюк.

В ході дводенного візиту, пан Леппер зустрівся з головою Наглядової Ради МАУП Георгієм Щокіним, ректором Академії Миколою Головатим та чільниками Української Консервативної партії.

Президент Міжнародної Кадрової Академії Георгій Щокін за рішенням Президії Академії нагородив Анджея Леппера званням «Почесний професор» Міжнародної Кадрової Академії за багатогранну громадську і політичну діяльність, значний особистий внесок у економічний розвиток Республіки Польща, а також за зміцнення міжнародного співробітництва.

«Для мене і для моїх колег це дуже велика подія і знак поваги, що нині ми перебуваємо у МАУП. Будучи членом польського уряду, я дуже ціную співробітництво з Міжрегіональною Академією управління персоналом, паном Щокіним та Консервативною партією і сподіваюсь, що це співробітництво буде продовжуватися. Наші народи мають спільний досвід, мають спільні риси і сьогодні добра нагода спрямувати наші сили на створення добрих взаємовідносин», - відзначив віце-прем’єр-міністр.

За плідну політичну та законотворчу діяльність, а також за сприяння демократичному розвитку Республіки Польща, директору Всепольського бюро партії «Самооборона» Янушу Максимюку було присвоєно звання «Почесний доктор» Міжнародної Кадрової Академії.

По закінченню урочистостей відомий політичний та державний діяч Анджей Леппер прочитав лекцію, присвячену інтеграції Польщі до Європейського Союзу та перспективи розвитку стосунків між Україною та Польщею для професорсько-викладацького складу та студентів Академії.

Поділитися посиланням: