Про Академію

Меню

Анонімний пошуковик DuckDuckGo відзвітував про зростання популярності

02 Червня 2016 10:55

У 2013 році інтернет-пошукачем DuckDuckGo було оброблено понад мільярд запитів користувачів. Така новина розміщувалася в їх офіційному блозі, що свідчить про небувалу популярність пошуковика.
Як заявив сам розробник DuckDuckGo, то кількість звернень до сервісу на січень 2014 вперше перевісело позначку чотирьох мільйонів щоденних звернень. Щоб порівняти успішність сервісу, можна додати, що в січні попереднього року, DuckDuckGo обробляв близько 1,5 мільйона пошукових запитів щодня.
У червні 2013 року і почалося різке зростання популярності пошукача DuckDuckGo, після того, як ЗМІ вперше опублікувало матеріали, в яких говорилося про стеження американських спецслужб за всіма користувачами мережі. Таку інформацію надав Едвард Сноуден - прес екс-співробітник самого Агентства національної безпеки США (АНБ).
У документах Сноудена говорилося, що нібито АНБ і багато інших розвідувальних відомств вже давно перехоплюють і аналізують персональні дані і особисту переписку мільйонів користувачів інтернету всього світу.
Заснований ще в 2008 році, інтернет-пошуковик DuckDuckGo, на відміну від інших пошуковик систем, наприклад як Yahoo! або Google не зберігає інформацію про своїх користувачів і їх історію пошукових запитів.

Поділитися посиланням: