Про Академію

Меню

Антиукраїнські сили приречені на поразку

26 Грудня 2005 16:51

Таку думку висловили делегати V позачергового з’їзду Української Консервативної партії, який відбувся 25 грудня в Києві.

Проте шлях до перемоги не буде легким, оскільки антиукраїнські сили за підтримки міжнародних латентних структур та навіть окремих держав роблять все, щоб українська національна ідея загинула у зародку.    

«Зусиллями антиукраїнських сил ми не можемо йти блоком, але вони отримають поразку і ми разом будемо в парламенті», -  зазначив у своєму привітальному виступі запрошений на з’їзд  заступник голови партії «Українська Національна Асамблея» Микола Карпюк. Він побажав колегам наснаги, віри і великих яскравих перемог.  

За словами виступаючих, нинішня  ситуація, що склалася в країні, дуже непокоїть патріотів. Оскільки нинішня політика, не зважаючи на всі заяви можновладців, може призвести до втрати Україною своєї незалежності.  

Про це, зокрема, у своєму виступі наголосив голова Української Консервативної партії Георгій Щокін.

Н

а думку  ж тих, хто виступав на з’їзді (а вони представляли всі регіони України), нинішня ситуація на місцях нагадує часи «кучмізму» у його найгірших формах. Зокрема, часто-густо на своїх керівних місцях залишилися чиновники, які скомпрометували себе зловживаннями за старої влади. Методи роботи не змінилися. Зокрема і поповнення партійних лав провладних партій.  Як зазначив делегат з Білої Церкви, що на Київщині, нині дуже багато розчарованих діями нової влади. Зокрема на одному з місцевих підприємств керівник змусив своїх підлеглих – а це понад 800 осіб – вступити до Народного Союзу «Наша Україна». Взагалі ж у районі спостерігається масовий вихід з колись таких популярних  партій, як «Батьківщина» та «Наша Україна». Хоча, незважаючи на тимчасове розчарування, ці люди ще плекають надію на краще майбутнє. Між тим, така ситуація спостерігається й в інших регіонах. Тому представникам Української Консервативної партії потрібно підсилити свою просвітницько-інформаційну роботу на місцях. Як варіант, зазначили виступаючі, потрібно якнаймога більше провести представників партії до місцевих органів влади. І тоді, побачивши, що в Української Консервативної партії слова не розходяться зі справами, можна отримати справжню підтримку у населення. А відтак це сприятиме справжній розбудові Української держави.  

Стосовно ж безпосередньо майбутніх виборів до парламенту, то делегати ухвалили низку рішень. Зокрема було затверджено список про висунення кандидатів у народні депутати від УКП, де в першій п’ятірці значаться: Георгій Щокін, Микола Сенченко, Микола Головатий, Василь Яременко, Григорій Мусієнко. Як повідомив голова УКП Георгій Щокін, до списку входять викладачі, студенти, духовенство, інтелігенція. А на пропозицію одного з делегатів буде включено також представників робітничого класу.

Рішенням з’їзду також була затверджена програма партії «Бог і Україна понад усе!», в якій, зокрема, робляться акценти на впровадженні у суспільне життя морально-правових засад, заснованих на традиційних духовних цінностях української титульної нації; на впровадженні в Україні правової моделі влади - Гетьманської держави; на  розробці нової оборонної доктрини України, на позаблоковому статусі держави.

Представляти  інтереси Української Консервативної партії в Центральній виборчій комісії доручено кандидату юридичних наук Василю Григоровичу Короткіну. 

Також було вирішено 14 – 15 січня провести обласні Форуми національно-патріотичних сил. А Всеукраїнський проводитимуть в День Соборності України – 22 січня  на Софіїівському Майдані в Києві. 

Поділитися посиланням: