„Арт-палітра” 2009

29 Травня 2009 12:16

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувався традиційний Фестиваль художньої творчості „Арт-палітра”. Ця акція надає студентам можливість показати свої творчі здібності, проявити таланти і просто відпочити цікаво і з користю.

Фестиваль проводиться за напрямками: декоративно-прикладне мистецтво; живопис; фотомистецтво; літературна творчість; пісенна творчість; хореографія.

В рамках фестивалю відкрито виставку творів майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Як завжди, мистецький фестиваль завершився весняним балом – феєричним дійством, яке переносить сучасних студентів у часи XIX сторіччя, коли словосполучення «дами і кавалери» ще не мало іронічного підтексту. Цього року у балі взяли участь не лише маупівці, але й студенти з інших київських вузів, зокрема Національного авіаційного університету, КНУ ім. Т.Шевченка, Національного університет харчових технологій та інших навчальних закладів. Танцювальному вечору передувала тривала підготовка, протягом кількох місяців учасники вивчали основи бальних танців, аби гідно виглядати на балу.

«Весняний бал – це чудова можливість поринути у світ прекрасного, спробувати свої можливості на паркеті, а також, що також важливо, вдягнути вечірню сукню та зробити вишукану зачіску. Адже у сучасному житті це не завжди вдається. – розказує учасниця балу Марина Вахницька – Бал стимулює до дотримання правил етикету, робить хлопців галантними, а дівчат елегантними. І згодом вони також намагаються тримати цю високу планку».

Учасники балу танцювали запальну польку, жартівливу мазурку і звичайно ж – мрійливий вальс. Всі учасники натхненно виконували складні па і хоча не все виходило з першого разу, - враження було чудове і всі булі захоплені у полон танцю.

Поділитися посиланням: